Vienaračio kronikos

Posted: 2021-06-24 in Pezalai
Žymos:, ,

Kaip mano skaitytojai greičiausiai pastebėjote, atsibodo man blogą rašyti. Gal išsisėmiau, gal mintys ne ten, o gal tiesiog radau įdomesnių užsiėmimų.

Vienas iš tų „įdomesnių užsiėmimų“ man dabar yra važinėjimasis vienaračiu. Kadangi šis sportas yra ganėtinai egzotiškas, pradėjau mąstyti, kaip jį parodyti – tiek draugams, tiek apskritai žmonėms. Kaip sako mano gerbiamoji žmona — jei cirkas, tai iki galo!

Kol kas pirmas šio parodymo išsipildymas – mano Youtube kanalas „Be pagalbinio rato“. Tikiuosi, kai kurie mane skaitę užsimanysite bent jau pažiūrėti, kaip aš atrodau ir skambu 😀 Bent jau man pačiam tokie dalykai visuomet kelia smalsumą – skaitai kokį Vabolį ir galvoji: o kaip jis atrodo, koks jo balsas?

Tad kol kas tiek. Tiems, kam formatas priimtinas – gero žiūrėjimo. Turiu aš dar iššūkių su garso kokybe, su montavimo subtilybėmis, bet jeigu laukčiau, kol viską ištobulinsiu – niekada ir nepadaryčiau. Tad pradėjau nuo prisvilusio ar bent prikepusio blyno ir žadu receptūrą gerinti. Konstruktyvius patarimus išklausau visada, o bambesius ignoruoju.

Komentarai
 1. Helpive parašė:

  Blog’o tematikai labai tiktų bent jau trumpas filmavimo setupo aprašymas – būtų pagalba kitiems pradedantiems tą patį. Video atrodo kaip magija, kai nesimato selfie sticko, labai tinka tokio pobūdžio vlogui 🙂

  • Darau, Blė parašė:

   Ok, turėsiu omeny šitą prašymą 🙂 O dėl selfie sticko, be abejo, tai buvo mano pagrindinis pageidavimas, kad galėčiau platesnį vaizdą apimti.

   • Helpive parašė:

    Laukiu nesulaukiu! 🙂 Platus kampas tikrai sudaro labai šaunų įspūdį, geriau jaučiasi aplinkos atmosfera. Žiūrėti į random bičą per visą ekraną labai greitai atsibostų 😉

 2. Justinas parašė:

  Aha, karantinas ir mane aptingino rašyti, todėl poroje video ir pats jau nusifilmavau 😀 O šiaip tai faina – subskraibinu 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.