Apie

Tikras vyras turi daryti. Ir ne ta prasme, apie kurią pagalvojote — šitą visi sugeba. Daryti nesąmones. Daryti eksperimentus. Daryti su vaikais tai, ko nedrįsta jų mama. Daryti pipirinį padažą prie ką tik pasidaryto didkepsnio. Žodžiu, negulėti išvertus bambą prie teliko ar laikraščio su alumi (nors tai irgi galima daryti, bet ne per daug, nes visas kitas darymas nuo to labai nukenčia), nekrapštyti nosies ir nevengti skustis pažąstų, net jeigu draugeliai juoksis (o jei juoksis, tai padaryti juos ar bent jau pasiųsti nak, jei jau jie tokie nagli).

Susisiekti galite parašę elektroninį laiškutį darau.ble pas giemeilą.

Visos šio tinklaraščio autorystės teisės priklauso šio tinklaraščio autoriams. Teksto perpublikavimas be autorių sutikimo yra draudžiamas. Iliustracijų perpublikavimas be autorių sutikimo yra draudžiamas.

Leidžiama reiškiant originalias mintis kitose medijos priemonėse nurodyti šį tinklaraštį kaip pirminį informacijos ar citatų šaltinį pateikiant nuorodą į originalą.

Apie tinklaraščio struktūrą:

  • Nebėra tos struktūros. Lai mintys ir organika liejasi laisvai.

Šio tinklaraščio Facebook puslapyje kartais pasidalinu kokia nors papildoma nuoroda ar mintimi, kurios čia nepatenka, nes yra trumpos.

Gero skaitymo!