Tiesiog 700

Posted: 2016-12-13 in Pezalai
Žymos:, ,

700 įrašų | Darau, blėEilinė proga nedidelei savirefleksijai ir betiksliam papaistymui. Neskaičiuoju savo tinklaraščio jubiliejų metais, kaip dauguma daro. Kad ir Konstanta-42, va, neseniai. Jaunas dar šitas mano kūrinys.

Ar daug yra ketveri metai gan pastoviam tinklaraščio pildymui? Man pačiam atrodo, kad ne, nes mano mėgstamiausi tinklaraščiai yra gerokai vyresni. Bet šiaip tai jau nėra mėgėjiškas pabandymas, tai jau dalis gyvenimo.

Apskritai tinklaraščio barškinimą išbandžiau turbūt kokiais 2003-ais. Buvo tokia mada užėjus tuo metu, į kurią aš įsukau kiek pavėlavęs. Live Journal naudojausi porą metų. Paskui ant nuosavo domeno buvau užsikūręs tokią programulkę pLog (dabar LifeType), kuria vėl keletą metų nebaisiai aktyviai naudojausi. Paskui buvo ir WordPress. Na, o galutinai išsipildžiau su šituo reikalu, kurį matote ir skaitote.

Ką aš parašiau nuo paskutinio 600-ojo įrašo? Ogi tingiu peržiūrinėt 😀 Patys ir pažiūrėkit, jei noro yra. Žinau tik, pamenu pagal statistiką, kad buvo keli internetus smarkėliau sujudinę įrašai, buvo ir perpublikavimų, vienas iš jų be mano žinios.

Laukiau, tiesą sakant, šito momento. Man 7 visada buvo kažkoks magiškas skaičius, reiškiantis kažkokį tai virsmą. Visada jaučiau, kad 5 ar 6 yra labai gretimi skaičiai, o štai 7 perveda kažkur kitur. Iš kur toks pojūtis susiformavo, neatsimenu tiksliai, bet jis atėjo su pirmuoju laikrodžiu ir laiko pojūčio vystymusi. Todėl prieš 27-ąjį gimtadienį buvo pirmoji rimta amžiaus krizė 😀 17-os jaučiausi jau labai didelis ir protingas. Turiu pasakyt, kad nuo to laiko nesijaučiu daug pasikeitęs. Aišku, tai nėra tiesa ir tas pojūtis subjektyvus. Bet va taip maždaug nuo tada jaučiuosi esąs kuo esu. Nuo to amžiaus save prisiminti kažkaip maloniausia. Dabar kitas septynetukas ant nosies, bus matyt, ką jis atneš.

Trumpai statistikai galiu pastebėti, kad nuo 600-ojo įrašo praėjo beveik metai, vos vos mažiau. Taigi per metus 100 įrašų. Užjaučiu tuos žmones, kurie atranda mano tinklaraštį ir į jį „įsėda“. Tokį storą rinkinį perskaityt tikrai nelengva būtų, jei jau taip sėst nuo pradžios iki galo (ar atvirkščiai). Nors niekas taip turbūt nesielgia, temų daug, yra ką pagal savo skonį rinktis. Taip?

Buvau sugalvojęs, va, tarp 400 ir 500-ojo savo įrašų kavos temą. Bet neišvysčiau. Mintimis vis grįžtu prie to. Turiu visokių prietaisų kavos ruošimui išskyrus normalų pilnai automatinį kavos aparatą. Ir nežinau, ar norėčiau pastarojo, ar ne. Dažniausiai naudoju AeroPress ir moka pot’ą. Bet su AeroPressu galima labai daug navarotų padaryt. Na, gal kada nors bus įkvėpimas viską nufotografuot ir aprašyt.

Dar turiu porą naglų gedžetų, kurie mane artina prie nirvanos temos praplėtimo. Dar vis bandau, dar vis pats save tikrinu, ar čia tikrai taip gerai, kaip man atrodo, ar dar yra prie ko prisikabinti. Bet kažkaip jaučiu, kad visgi jau nebelabai turiu ko kabintis. Tai bus kada nors apie ausines ir klaviatūras.

Prieš porą savaitėlių gavom keliolikos kilogramų dėžę iš Sous Chef. Tai pažadu, kad bus japoniško kario receptas, tonkatsu, bibimbap ir dar šis bei tas. Iki šiol tai vis kažko pritrūkdavo, tai vis pats pražiopsodavau galimybę su jumis kokia egzotika pasidalint. Nu tai dabar turiu priemonių ir reikia tik medžiagą sukaupti 🙂

Ai, o kadangi buvo toks klausimas neseniai iš vienos šviežios skaitytojos, tai pats geriausias mielinių kūčiukų receptas yra pas Beatą. Ir būkit žmonės, nekreipkit dėmesio į visokius bambeklius apie tradicijas: į kūčiukų tešlą būtinai reikia pilti pieno, jie tada būna ypač gardūs. Bet nereikia persistengti su cukrumi, nes saldu neturi būti — ne šiaip sau jų antras pavadinimas yra „prėskučiai“. Rekomenduoju ruošiant kūčiukus kiekvieną iš jų surutulioti rankomis atskirai, tada gaunasi ypač gražūs, stačiai kaip iš parduotuvės.

Komentarai
 1. 100ProcentuElektrinis.lt Dainius parašė:

  Rimtas skaičius. Man kaip iki mėnulio 🙂

  • Darau, Blė parašė:

   Nu bet tu rašai ganėtinai koncentruota viena tema, o aš bile ką blevyzgoju 😀 O ir metai jau ne vieneri. Kaupiasi tas bagažas po biškį.

 2. deaf punk parašė:

  Šaunus jubiliejus, įdomus blogas ir rašiniai. Taip ir toliau!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.