Xiaomi namų protinimo rinkinys pardavimui

Posted: 2021-08-09 in Pezalai
Žymos:,

Mano Xiaomi namo išmanumo kėlimo rinkinys tapo man nebereikalingas, dalies net ir nebuvau panaudojęs.

PARDUOTA!

Rinkinyje yra du skirtingų versijų hub’ai, dvi išmaniosios rozetės, du mygeliai tų rozečių ar kažko kito (pvz. durų skambučio hube funkcijai) valdymui, du užliejimo jutikliai ir trys australiškų kištukų adapteriai. Divaisai iš viso keturi, tad vieno adapterio dar reikėtų, jei viską įdarbintumėt.

Xiaomi išmanaus namo rinkinys | Darau, blė

Parduodu už 14€ su siuntimu kokiu nors paštomatu. Jei pasiimsit iš mano kaimo – 10€.

Neatsiras norinčių, už poros savaičių paprasčiausiai išmesiu į el. laužyną.

Kreiptis emailu, yra „Apie“ skiltyje. Pirmas parašęs gaus.

Kodėl man nebereikia? Nes perėjau ant „Shelly“ visokiems išplėtimams – kada nors apie tuos įrenginius parašysiu. Šitie irgi veikė ir viskas buvo gerai, bet po kas antro Home Assistant atnaujinimo vis nusimušdavo integracijos ir kiekvieną kartą vis išlįsdavo koks nors bugas, dėl ko neveikdavo ir sunku būdavo priversti veikti. Po kažkurio hubo atsinaujinimo iš viso prasiknisau bile kiek, kol downgradinau. Jei jums Home Assistant neaktualu, tai kaip ir dzin. Su Xiaomi Home programėle viskas veikė visada, užliejimo alertai ateidavo sėkmingai.

Du hubai, nes sandėliuko užliejimo daviklis nedatraukdavo iki svetainės hubo. Tad vieną hubą laikiau katilinėj.

Komentarai
 1. kazkas parašė:

  Shelly nė kiek negeriau, net jei perdarytas į tasmotą, kaip beje ir visi likę dirbantys per wifi ir ankščiau ar vėliau dauguma entuziastų vistiek emigruoja link Zigbee.

 2. Vilius parašė:

  Sveiki,

  Būtų labai įdomu komentaras arba net atskiras įrašas home assistant stabilumo tema. Kaip veikia pati sistema po metų ar kelių laiko, kaip vyksta atnaujinimai? Ar galima ramia sąžine naudoti home assintantą išmanių namų projektuose ir būti ramiam, kad paskui nereikės kas porą mėnesių taisyti sistemos bugių?

  • Darau, Blė parašė:

   Didžiausia problema buvo, kai atsinaujinau po dvejų metų (jo, tingiu aš tai dažnai daryti) ir per tą laiką buvo pasikeitę krūva modulių ir GUI perėjo į LoveLace. Tai iš esmės visą savo „kontrolinę panelę“ teko persidaryti. Tačiau įrenginių konfigūracija, robotukai ir visa kita veikė puikiausiai. Home Assistant aš leidžiu Dockeryje, tad nėra problemų su Pythono versijom ir kitom atnaujinimų nesąmonėm. Be to, jei po atnaujinimo kažkas labai smarkiai nusimuša, su Dockeriu visada paprasta grįžti į senesnę versiją, o su nauja susitvarkyti atskirai.

   Dėl stabilumo niekada neturėjau problemų išskyrus Xiaomi įrenginius. Bet ten problema tame, kad oficialiai jie nepalaikomi, o su visokiais hackais normalu, kad stabilumo nėra, ypač, kai kinai paupgradina firmwarę ir ją praskerdžia nuo visokių backdoorų.

   Tad šiaip man su Home Assistant viskas ok. Tikrai neturiu jokių nusiskundimų. Na, integracija su Facebook Messenger dar susivėlė, bet vėlgi reikalas buvo iš Facebook pusės ir jau tingėjau su naujom policy tvarkytis, tad persidariau žinutes į Hangouts. Ten viskas šimtą kartų paprasčiau.

 3. Kęstutis parašė:

  Gal dar neišmetei pack’o? Domina.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.