Penktadieniniai vaizdeliai #13

Posted: 2018-02-23 in Pezalai
Žymos:

Vėl kažkaip užėjo noras pasidalinti keliais įrašais iš savo borto kamerų. Didelių stebuklų nepasitaikė, bet pora incidentų užkliuvo. Vienas jau apskritai seniai gulėjo ir savo eilės laukė, tai va.

Pradėsim nuo lengvo tokio, kur veiksmą pavyko pagauti gyvai ir tiesiogiai. Važiavo žmogus ir neteko rato tiesiog:

O čia klasikinis atvejis, kad kas didesnis, tas naglesnis 😀 Aš pajudėjau jau tik užsidegus žaliam signalui, net ne raudonam+geltonam. O autobusas labai skubėjo į priešpaskutinę stotelę:

Šito įrašo istorija tokia, kad nuvažiavau į vieną galą, apsisukau, grįžtu į tą pačią vietą po trijų minučių ir matau, kad kažkoks shit happened, kamštukas darosi. Įdomi tokia avarija, ypač tos durelės gerai atrodo besimėtančios. Išmušė jas busikui iš šono, jaučiu, čia tos slankiojančios buvo:

Gaila, kad numerio kamera neištraukia tokiu atstumu, tikrai būtų galima priduoti atitinkamon įstaigon. Suprantu, kad žalias lapas, bet kai ant tavęs penkios mašinos pypsi, gal reikėtų susiprotėt, kad kažką ne taip darai. Nepažįstantiems šitos Kauno sankryžos turėtų būti aišku iš konteksto, kad čia sukti kairėn draudžiama:

Toks šiaip nei linksmas, nei įdomus: įvažiavo BMW autobusui į subinę. Pravažiavęs veidrodėliuose mačiau, kaip žmonės jau lipo lauk iš to autobuso:

Paskutinis toks liūdnesnis, sublogavo vilkikas ant Via Baltica įvažos ir ją visą užkišo. Apačioj paskui matyti, kaip kitas vilkikas su priekaba jau išvažinėja atbulas:

Tai tiek šiam penktadieniui.

Komentarai
  1. Tadas parašė:

    Dėl naglo autobuvo. Aš jau nebe pirmą kartą pastebiu, kad įvairiuose miestuose skiriasi šviesoforų reguliavimas. Čia, kiek suprantu, yra filmuota Kaune. Ir matau, kad užsidega geltona visomis kryptimis, perspėjanti, kad vieniems tuoj bus raudona, o kitiems – žalia. Vilniuje, geltona užsidegs, kai prieš tai visomis kryptimis bus parodyta raudona, kuri dega net kelias sekundes. Visą laiką atsiras tokių, kurie bandys pravažiuoti per geltoną.

    • Darau, Blė parašė:

      Na, čia Kauno rajonas, bet ne esmė. Esu ir pats šitą reguliavimą pastebėjęs, Kauno mieste irgi yra šviesoforų, kur pirmiau viskas paraudonuoja ir tik paskui pradeda geltoni užsižiebt. Tai priklauso ir nuo derintojų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.