Broadway

Posted: 2018-01-08 in Pezalai
Žymos:,

Tradiciniu tampantis mano žmonos įrašėlis apie mūsų numatomą kelionę Amerikon. Su sąlyga, kad valkiosimės po Manheteną, sugalvojom, kad norėtumėm nueiti į kokį nors Brodvėjaus spektaklį. Nes, nu, neaišku, ar dar kada į Niujorką nuvažiuosim, nelinkę mes tų pačių vietų lankyt. Nebent šiaip kada ant durniaus su pigiais bilietais. Taigi vėl mano žmonos rašinėlis po kirpsniuku.

—————

Bilietai nupirkti. Nakvyne plius minus pasirūpinta. Lagaminus krautis dar anksti, ir pradžiai nusipirkti juos reikia. O ką gi veikti? Kadangi nemažai laiko praleisim Niujorke šovė mintis – apsilankyti Brodvėjaus teatre. Tikslumo dėlei, Brodvėjaus teatras yra labiau Brodvėjaus gatvė su daugybe joje esančių teatrų, kuriuose vyksta Brodvėjaus spektakliai, miuziklai.

Mūsų šeima kiekvieną rugsėjį pradeda ieškodama ir planuodama kur apsilankys, kokiam teatre sezono metu. Bent keletą kartų per metus išsiruošiam į spektaklius, koncertus, parodas. Pamatyti Niujorke Brodvėjaus miuziklą man būtų kažkas WOWOWOWOWOWOW.

Na, Brodvėjus tai Brodvėjus, reikia pradėti naršyti apie jį daugiau, kaip, kas ir už kiek ten kas.

Ok, pradedam nuo svarbiausio klausimo.

UŽ KIEK

150$/bilietas

Labai grubiai tariant, priklausomai nuo pasirinkto spektaklio, nuo sėdimos vietos, kur kada kaip pirktas bilietas. Bet žinot vieną kartą nuvažiuoti, ok nuskristi į Niujorką bilekiek tūkstančių km ir žiūrėti spektaklį (š kablelis š) vietose, nu kažkaip nesinori. Kaip minėjau, kaina gali svyruoti nuo 70 iki 400 ir daugiau dolerių.

Tad kai jau pirksim bilietus manau, kad mūsų skiriama suma bus apie tokią kainą plius minus, gal labiau plius 150 amerikietiškų pinigų.

KUR PIRKTI

Va čia jau įdomiau.

TKTS

JEIGU norite labai pataupyti, nelabai svarbu, nelabai svarbu, kurį miuziklą pamatyti ar tiesiog būdami Niujorke sugalvojote, kad reikia – yra nuostabi vieta TKTS bilietų būdelės, priklausančios TDF(Theatre Development Fund). Tai vieta, kur galite 50% pigiau nusipirkti bilietus į tos pačios dienos vaidinimą.

Niujorke yra 3 būdelių vietos: Times Square, South Street Seaport ir Downtown Brooklyn.

Štai čia, prašau, visos vietos su žemėlapiais ir darbo laiku: https://www.tdf.org/nyc/8/Locations-Hours

Na ir dar krūva tipsų, kaip gauti geresnius bilietus: http://www.nytix.com/TKTS/booth-tips.html

KUR PIRKTI NORMALIAI

OK. Jeigu žmonės visgi išsirinkote spektalį, ir nusprendėte, kad nefasonas bandyti laimę su bilietais, geriausia pirkti iš anksto. Tam galima pasinaudoti:

Išsiaiškinom, ką maždaug kainuos, kur galima įsigyti bilietus, bet kol kas neišsspręstas mums klausimas, o KĄ visgi išsirinkti, kokį miuziklą pamatyti. Su sąlyga, kad mes važiuosim trise, mūsų aštuonmetei ne į visus pasirodymus gali būti įdomu, kaip ir ne į visus vaikiškus mums patiems norisi eiti.. Na, į Hamilton’ą turbūt neįpirksim kainą, ten nuo 400$ pinigų prasideda.

Visagalis internetas ir čia siūlo pagalbą. Nuostabus didelis flowchart!

Broadway Flow Chart | Darau, blė

(Šaltinis http://www.newyorkguest.com/what-show-should-you-see/)

Komentarai
  1. Pwl parašė:

    Atvirai, mane šiek tiek nuvylė Brodvėjaus hyper’is. Reikia suprasti, kad tai gatvė, o kartais net į skersgatvį panaši vieta, kur kas antroje knaipėje rodo spektaklius. Ir nebūtinai tai pats Broadway street. Tiesa, “knaipė“ – truptį per silpnai pasakyta. Vis tik atmosfera ten yra. Yra galimybe įsigyti ir last minute tickek į spektaliį – juos pardavinėjo tiesiai gatvėje. Ko vertas tas momentas, kai pasibaigus spektakliui, pakyla galinė siena už žiūrovų nugarų, ir visi žmonės pabyra į gatvę. Eidamas pro šalį pamatai sceną, gal net dekoracijas. Aš buvau nustebęs, kad ten nėra pagrindinio teatro – viskas ten teatras. Tai jei pasakai, kad buvai “brodvėjuje“, iš tiesų visai neaišku, kur tiksliai buvai, bet aišku, kad buvai NY kažkur netoli Times Square.

    • Darau, Blė parašė:

      Taip, mes jau šitai supratome, kad tokio „Brodvėjaus teatro“ nėra 😀 Na, bet vis tiek, norisi kažkur maždaug ten pabūti, kad jau būsime 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.