Penktadieniniai vaizdeliai #12

Posted: 2017-01-06 in Pezalai
Žymos:

Po disko atnaujinimo apsižiūrėjau, kad ant desktopo vis dar tebesimėto kažkada išsaugota krūvelė iš registratoriaus išsaugotų vaizdo įrašų. Kažką aš jais norėjau parodyt, matyt. Tai va ir rodau, kad jau taip. Pramečiau iš tos krūvos daugybę nelabai aiškių įrašų, pasilikau, manau, tik geriausius.

Pradžiai tai toks nelabai linksmas įrašas. Įvykis, kuris mano žmonikei įvarė nemažai išgąsčio. Didelis vilkikas atlėkė ir įsuko į gatvę nežiūrėdamas, kad antra juosta yra užimta. Ar jis galvojo, kad jį tiesiog užleis, ar iš viso nematė — neįsivaizduoju:

Kitas toks juokingas, kaip žmonės nukerta kampus ir apskritai trumpina kelią. Faktiškai išvažiuoti prieš raudoną šviesoforą yra negerai. Antra, važiuoti prieš eismą — dar negeriau. Trečia — net jeigu galima būtų ginčytis dėl „prieš eismą“, saugumo salelės ne šiaip sau nupaišytos. Na ir laukimo linija prieš šviesoforą į kalną irgi ne ten. Karoč, geniali vairuotoja:

Šilainiuose pagaliau pakeitė važiavimo viaduku tvarką. Padarė galimybę važiuoti tiesiai ir pirmąja juosta — atkreipkite dėmesį į ženklinimą. Įsukantiems ant viaduko tuo tarpu pastatė „Stop“ ženklą: kad apsiprastų, bent jau pradžiai. Tai va, gudri vairuotoja ir „Stop“ nematė, ir dar neleistinoj vietoj sustojo keleivę išleist. Kiek pamenu KET, ant tiltų ir viadukų taip elgtis negalima. Ir kodėl apskritai konkrečiai tokioj vietoj žmogų išleidinėt? Už sankryžos kur nors nebūtų gerai? Toli eit, atseit? Meh…

Paskutinis toks linksmas ir lengvas. Priešais kita juosta važiavo „chuligankė“, darė posūkį ir prieš nosį norėjo įsirikiuot — bet išsigando. Aišku, vairavo mergina, nors gan agresyviai. Geziukas su verdančiais kiaušais tikrai nebūtų atgal į juostą grįžęs:

Tam kartui tiek.

Komentarai
 1. Vytenis parašė:

  Kokia čia mašina vairuojama?

 2. mechadrake parašė:

  Ai taisykles vistiek tik lepsiam! Man yra buve kad furos kaip veiksmo filme trise blokuoja ir bando nustumt nuo kelio, issoka sunkvezimiai kaip pirmam video (as kur begt neturejau, sustojau) , isvaziuoja atbuli pilni smelio i judria uzmiesciou gatve (negalejau stabdyt nes but grandinine avarija kobra 11 stilium, apvaziavau placiai pries eisma nes kita juosta tuscia) , i mane vos neatsitrenkiantys ir signallinantys golp ir bbw kurie vaziavo per RAUDONA, 70 kmh ir avaringoj atkarpoj tik jai pasibaigus slapiu oru prisivijus fura mirksi sviesom ir signalina, vaziuoja ant bagazines,nes matai nespaudziu 100. Ir nei vieno video nera…

 3. n\a parašė:

  Pastabėlė. Čia ne “chuligankė“ (E30), o “kregždė“ (E36) 🙂

 4. Vaidas parašė:

  Tas pakeitimas ant megos viaduko teisingas, bet toks klastingas dėl paliktos kiek patrintos ištisinės juostos. Atvykstančiam nuo megos ji negalioja (kelio ženklo pirmenybė prieš horizontalų žymėjimą), bet nuo magistralės atvykstančiam jokių ženklų, kad ištisinė negalioja. Žinoma lengva įrodyti, kad atvykęs nuo magistralės pats kaltas, bet gražu būtų ištisinę nutrinti.

  • Darau, Blė parašė:

   Aha, klastingas. Ir kad ten vairuotojai pradžioj žabaliojo, aš ir nepykau, pats atidžiau stebėjau, kas vyksta, ir tiek. Bet keleivius išleidinėt tokioj vietoj negražu ir tiek.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.