Durnos traumos

Posted: 2016-11-08 in Pezalai
Žymos:,

Susitraumavau truputuką. Nieko nei baisaus, nei fatališko, smulkmenos, bet nemalonios. Poveikis vis dar tęsiasi. O kas blogiau, kad vienos traumos poveikis kol kas visai prastai prognozuojasi ir tai nervija. Žodžiu, durnos tokios traumos, bet argi jų protingų būna…

Prieš porą savaičių su truputuku per čiuožimo treniruotę pasiskeryčiojau bandydamas neišsidrėbti ir pasitempiau kaklo raumenį. Na, tą, kurį visi pasitempia ir jį labai skauda 😀 Praeina labai sunkiai ir labai lėtai, bo sėdėjimas prie kompo kaklą vis tiek vargina. Ir šiaip, toks nuolat naudojamas raumuo. O gyvent tai reikia, galvą sukinėt. Ypač vairuojant.

Čiuožime po poros savaičių vėl buvau. Aktyviai judant nieko nesijautė, bet pasijuto kitą dieną, vėl skausmai užpuolė, blė. Tiesa, turiu gerą pavyzdį, t.y. savo mieląją antrąją pusę, kuriai labai ilgą laiką užsitęsęs panašus pažeidimas būtent čiuožimu buvo sudorotas. Apskritai čiuožimas labai geras sportas kompiuterastams, nes tenka krūvis nugarai, giliesiems raumenims, subtiliajai pusiausvyros motorikai ir šiaip pasitikėjimą savimi skatina. Nors šitą skatina bet koks sportas ar kitas rimtas užsiėmimas, jei tik nemeti per anksti.

Na, bet šitą traumą galima užskaityti, kaip šiek tiek „rimtesnę“. Tik ne pasekmių, o priežasties požiūriu.

Kita trauma tai tikrai visiškai idiotiška ir dar komfortą gadina labai juokingai. Savaitgalį galandau peilius. Peilius šlapiuoju būdu išmokė galąsti dar senelis. Mokė galasti ir „šmirgeliu“, bet tokio prietaiso namie neturiu ir kol kas nenusimato. Bet niekada gyvenime nepirkčiau jokio galąstuvo, kuriuos pardavinėja prie virtuvės įnagių. Tik normalią „budę“ įrankių skyriuje ir, geriausia, dvipusę, skirtingų frakcijų. Tada peilius ir žirkles galima pasigaląsti puikiai.

Pasigalandau peilius, nusiploviau, škias. Sudėjau šalia kriauklės nusivarvėti. Tada ėmiausi dar kažką plauti. Laikydamas rankoj plastmasinį puodelį jį nupurčiau. Ir, blė, nupurtydamas mostelėjau nykščiu per vieno peilio galiuką, kuris buvo biškį išlindęs į kriauklės plotą…

Dešiniosios rankos nykštys su pleistru | Darau, blė

Eina šiknon, kaip skaudėjo. Šiaip sako, kad moterys tik pagimdę gali suprasti tą skausmą, kurį patiria vyrai pirštą įsipjovę 😀 Nežinau, galbūt 😀 Mano skausmo slenkstis labai žemas, esu baisiai jautrus. Nors, visgi, pirštą įsipjovęs dažniausiai apsiklijuoju ir dirbu toliau. Bet šįkart smūgis į peilio galiuką buvo stiprus, o ir peilius galandu aštriai… jei ne nagas, būčiau kirtęs iki kaulo arba visą galiuką nusinešęs. Žodžiu, perkirtau odą prie nago, giliai ir skaudžiai. Siūt neprireikė, nes pjūvis siauras, bet gilus.

Juokingoji šios traumos dalis ta, kad negaliu prie kompo sėdėdamas tarpo klavišo nuspaust 😀 Nes būtent tą nykščio vietą susižeidžiau. Aš esu dešinysis tarpininkas. Yra žmonių, kurie sugeba tarpus tarp žodžių dėliot abiem rankom pagal tai, kuriai rankai yra patogiau. Bandžiau to dalyko išmokt, bet taip ir nepavyko. Todėl tarpus dedu visada dešiniuoju nykščiu.

O dabar, net ir jums rašydamas, bandau saviprievartos būdu dėliot visus tarpus tik kairiąja ranka. Nepatikėsit, kaip tai sunku. Ilgamečiai įpročiai yra sunkiai įveikiami. Kairioji ranka nuo pastangų irgi įsitempia. Blogiausia yra tai, kad ir kaklą pasitempiau kairėje pusėje, tai nuo rankos įtampa ir į ten persiduoda. Karoč, nekomforts.

Tai va, pasiguodžiau.

Ai, dar labai sunku metalo klausytis. Nes refleksas kratyti galvą yra giliai įsiėdęs 😦

Komentarai
  1. Mantas parašė:

    Reikėjo tarpą nusikopijuoti ir kaire ranka ctrl+v dėlioti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.