Ir vėl akcija, ir vėl išpardavimas

Posted: 2016-09-29 in Pezalai
Žymos:

Tarybinė santechnikos parduotuvė | Darau, blėSu sąlyga, kad eilinį kartą užsikaupė nelabai reikalingų gedžetų, o labai norisi pasidaryti graphic amp’ą, (grafinį stiprintuvą lietuviškai, hehe), tai… na, jūs supratot, ane? Tik šįkart duosiu iš karto nuorodas į ybėjų. Jei kas domins, rašykit laiškus. Komentarai, kaipo derybų ir užklausų priemonė, bus ignoruojami. Kainos derintinos. Be abejo, jei ybėjuj bidų neatsiras iki tol.

Pradžiai tai mano senas išorinis soundblasteris. Nelabai jis man reikalingas, nes nei aš surroundą kokį darau, nei įrašinėju ką nors. Ne audiofilinis gedžetas, bet šiaip kokybė jo nebloga. Internetas yra pilnas ir tiuningų, kaip jo garso kokybę dar pagerint — jeigu ausys kaip šikšnosparnio, aišku.

http://www.ebay.co.uk/itm/152255574149

Dar parduodu devynis DSC LP-100-PI judesio daviklius. Iš jų keturi po mano bandymų turi nelabai gražias skyles laideliams, bet funkcionalumas nuo to nekenčia. Parduosiu, be abejo, žemesnėm kainom, nei nepažeistus, o sveikus ir visai nenaudotus žemesne už rinkos kaina. Gal koks signalizatorščikas ir visų norėtų?

Čia tik vienas iš skelbimų, visi tie davikliai vis tiek vienodi (tik arba su skylėm, arba be):
nebėr

Dar parduodu LP101WSA (TL)(N1) 10.1″ Dell Mini 1018 netbooko ekraną, raiška 1024×600. Šiaip labai geras daiktas norint pasidaryti kokį fotorėmelį su Raspberry Pi ar pan. Ar šiaip pajungt prie to mažo kompiuteriuko ir kokius nors blėnius rodyt. O gal iš viso norėtumėt pasidaryti „nešiojamą kompiuterį“? Eksperimentams galimybių tikrai yra. Tiesa, reikėtų įsigyti HDMI/LVDS adapterį papildomai, bet čia jau menkniekis.

http://www.ebay.co.uk/itm/152255677814

Iš to paties Dell Mini 1018 netbooko dar atliko ir klaviatūra, remontui kokiam nors galima būtų panaudot:

http://www.ebay.co.uk/itm/152255683067

Dar kažkur turėjau porą PC3-10600 RAM kauliukų, vieną 2 GB ir kitą 1 GB… bet neradau. Tikrai turiu, jei reikės — rašykit, surasiu.

Buvau netgi pradėjęs svarstyt, gal savo lempiškai hibridinį ausinių stiprintuvą parduot… bet visgi persigalvojau, pernelyg jis mane džiugina.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.