BubbleBum apžvalgėlė

Posted: 2016-09-15 in Pezalai, Tėvystė
Žymos:

Jė, gavau dar vieną samplą pabandymui ir aprašymui! Stačiai grožis ir gėris, turiu pasakyt. Jūs irgi galit man padovanoti visokių dalykų, kuriuos aš aprašysiu su malonumu. Tik perspėju: aš aprašinėju sąžiningai. Gal dėl to mažai samplų ir gaunu 😦

Kas tas yr – BubbleBum? Anot šį reikalą Lietuvoje atstovaujančiųjų feisbukinio puslapio tas yr pripučiama sulankstoma nešiojama automobilinė kėdutė-paaukštinimas. Na, reklaminis plakatėlis su sintaksinėm klaidom, ką jau padarysi, užtat aš perforumalavau taisyklingai, blė.

Nu ir tas aprašymas, nepaisant sintaksės, yra iš tikro teisingas. Tai ir yra tai. Toks pripučiamas, neabejotinai kokybiškas ir labai mobilus beigi kelioninis daiktas. Tiesa, aš šitą įrenginį vadinčiau „pasoste“, man regis, pats teisingiausias terminas būtų, nes „kėdutė“ man asocijuojasi su kai kuo kitu.

Kol dar mano bandomasis subjektas neužaugo iki atitinkamo ūgio, kelionėse tikrai pravers, bo vežiotis arba nuomotis kėdutę yra arba nepatogus, arba brangus malonumas. O BubbleBum pasostė vietos užima nedaug. Komforto, tiesa, testiniam subjektui biškį pritrūko, bet sugebėjo ant šito pripučiamo daikto ir vieną kitą posmelį nusnūsti.

Ok, pradedam nuo pakelio:

Pripučiamos BubbleBum pasostės dėžutė | Darau, blė

Pakelis, beje, iš labai kokybiško plastiku laminuoto popieriaus. Gamtai tai ne kažką, bet galutiniam vartotojui sukelia malonų kokybės pojūtį. Nu neatmestinai padarytas reikalas nuo pat pradžių.

Dėžutėje radau kažkokį neaiškų daiktą:

Iš dėžutės išimta BubbleBum pasostė | Darau, blė

Ne tai kad neaiškų, bet sulankstytą 🙂 Ant daikto ir instrukcija yra apie jo instaliaciją:

Instrukcija ant pripučiamos BubbleBum pasostės | Darau, blė

Beigi papildoma instrukcija žiūrint iš kitos pusės:

Instrukcija ant pripučiamos BubbleBum pasostės | Darau, blė

Dargi dėžutėjė buvo maišelis pastarajam sulankstytam daiktui nešiotis ir kažkoks tai dirželis:

BubbleBum komplektas: dirželis ir maišelis | Darau, blė

Dirželio paslaptis neatskleista nė vienoje instrukcijoje ant sulankstytojo dėžutės turinio. Mano galva tai yra trūkumas, nes dėžę tai aš būtinai išmesiu, o vienintelis paaiškinimas apie to dirželio prasmę yra tiktai ant dėžutės:

Instrukcija ant BubbleBum pripučiamos pasostės dėžutės | Darau, blė

Taigi tas dirželis yra automobilio saugos diržo „nuleidimui“ ar tai „pažeminimui“. Be abejo, mano bandomasis subjektas yra nedidelio ūgio, tai tą dirželį instaliavau iškart:

Pripučiama automobilinė pasostė BubbleBum | Darau, blė

Beje, užvalkalas nuo vidinės pripučiamos pagalvės visai lengvai nuimamas ir skalbiamas, jei to reikia. O to tikrai reikia, nes su vaikais kaipgi kitaip…

Liko šitą daiktą pripūsti. Pripūtimas atliekamas apžiojus atsukamą ventilį. Na, pučiama tarsi per kamštuką, ertmes jame. Paskui reikia užsukti. Pirmą kartą pūsdamas buvau ventilį atsukęs daugokai, tai paskui apsižiojęs ir palaikydamas slėgį beigi bandydamas užsukti mintyse daugokai keikiausi. Todėl patarimas: neatsukite to ventilio iki galo, arba atsukę pabandkit suktelėti atgal, kad paskui pripūtus būtų mažiau sukaliojimų. Nu nėr labai patogu, o ir pompos nepajungsi. Kadangi daiktc automobilinis, tai galėtų būti ir antras ventiliukas pompai… na, bet nereikia norėt per daug, ane?

Pripučiama automobilinė pasostė BubbleBum | Darau, blė

Atrodo gražiai. Nešam mašinon:

Pripučiama automobilinė pasostė BubbleBum įdėta automobilyje | Darau, blė

Bandomasis subjektas jau kuris laikas labai norėjo išbandyti šitą daiktą, nes gavau tai seniai, o prisiruošinėjau be galo ilgai, turbūt kokius du-tris mėnesius…

Bandomajam subjektui tikrai prireikė to dirželio per nugarą, nes pagrindinis diržas tikrai būtų nepatogiu kampu ėjęs:

Ant BubbleBum pripučiamos pasostės sėdintis vaikas | Darau, blė

Visgi nepatiko nei man, nei subjektui, kad nelabai yra kur ir kaip patogiai padėti kojas. Bet čia visų „pašikniukų“ bėda, nes nėra atramos. T.y. atrama – tik sėdynė. Visokios automobilinės kėdutės juk turi ir atramą, kuri leidžia vaikui būti arčiau sėdynės krašto ir laisvai makaluotis kojom. O su pašikniuku kojoms jau nebe taip patogu:

Ant pripučiamos automobilio pasostės BubbleBum sėdintis vaikas | Darau, blė

Tai kaip ir tiek. Na, dar galėt tas pašikniukas būti kiek platesnis, nes nors mano dukrikė ir labai liesa mergelė, jai tos sėdimosios vietos tikrai ne per daug. Gal apskritai galėt būti BubbleBum būti didesnis daiktas, gal tom kojom patogiau būtų? Na, bet į kelionę vietoj kėdutės visgi neblogas variantas. Kad ir kokiam takse panaudot, pavyzdžiui. Nuolat tai jo nenaudočiau, nors šiuo metu dukrikė kategoriškai atsisako naudotis kitomis kėdutėmis… tai ką dabar su ja.

Reklama
Komentarai
 1. jarik parašė:

  Kiek matau, aiskiai parasyta, kad negalima jo naudoti keleivio sedyneje su airbagu, o nuotraukose vaikas aiskiai sedi priekineje sedyneje 😉

 2. ecka333 parašė:

  Tas tavo bandomasis subjektas jau visai didelis yr. Ar bereikia jam to pasikniuko, kazin kokie dabar yra KET reikalavimai del kedutes?

  • Darau, Blė parašė:

   Na, dar 135 cm nesiekia, tai pašikniuko reikia. Be to, ir diržas tiek nenusileidžia, kad normaliai per petį eitų. Bet kokiu atveju, pabandymas atliktas ir kai subjektas vėl sutiks, keisim atgal į normalią kėdutę.

 3. Raimondas parašė:

  wtf galvojau guma bus 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s