Užsipistis su LG G2 Lollipop

Posted: 2016-03-13 in Darbeliai
Žymos:, ,

Dažniausiai laikausi vienos taisyklės: savo tinklaraščio įrašų antraštėse naudoju daugmaž cenzūrinius žodžius. Tekstas pačiuose įrašuose – kitas reikalas. Tačiau šįkart tiesiog niekas nebeatėjo į galvą. Žmonikės LG G2 telefonas pradėjo biškelį durniuot, KinderVibe nelabai veikti su KitKat. Apsiskaitęs šiek tiek internetuose radau, kad konkrečiai jos telefono modeliui yra Lollipop atnaujinimas, tik jis nepareina per paties telefono atnaujinimo metodiką, o turi būti sukištas iš PC. Aha.

Šiaip nesu plyta pavertęs nė vieno telefono ar kito prietaiso. Tik ant pirmosios kartos juodo iPod Nano esu atsisėdęs (bo jis užpakalinėj kišenėj buvo) prieš dešimtmetį maždaug:

Užpakalinėje kišenėje sulaužytas pirmos kartos iPod Nano | Darau, blė

Va ten tai buvo liūdesys.

Taigi ir dėl LG G2 labai nesusipergyvenau, nusprendžiau pagal aprašymą viską padaryt. O aprašymas paprastas:

„LG Flash Tool“ nereikia nieko per daug pasirinkti. Palikti CDMA ir kitus nustatymus. Nurodyti firmwarės failiuką ir įrašyti tokį patį firmwarės numerį į langiuką. Paskui spausti „CSE Flash“, t.y. išvalyti viską. Kitame lange paspausti „Start“, trečiame lange palikti „Korea“ ir tęsti toliau. Po to programa paleis „LG Mobile Support Tool“ programą, kuri greičiausiai nufeilins parsisiųsti atnaujinimą, bet dėl to nereikia jaudintis, juk jau yra KDZ failas. Jį ta programa ir pradės sukišinėt telefonan.

Telefoną reikia išjungti, o paskui laikant „Volume Up“ mygtuką įkišti USB kabelį. Taip įsijungs download režimas.

Na, viską susiradau, nuotraukėles nukopijavau ir pakavojau, visus appsus ir visa kita taip pat išsaugojau. Įjungiu donwload režimą. Pradedu flashinti firmwarę:

Telefono LG G2 Android atnaujinimas į Lollipop | Darau, blė

Nulūžta. Ok, bandau dar kartą. Nulūžta. Pradedu aiškintis. Nulūžta. Pradedu dar krapštytis. Ties kažkiek tai procentų išlenda kažkoks raudonas tekstukas ASSERT:

Telefono LG G2 Android atnaujinimas į Lollipop | Darau, blė

Telefonas persikrauna ir vėl rodo 0%  progreso.

Dzinkt. Ale kas kartą ASSERT pasirodo vis vėliau:

Telefono LG G2 Android atnaujinimas į Lollipop | Darau, blė

Davai aš būsiu atkaklus ir patikrinsiu. Jo, taip ir yra. Kaskart ASSERT pasirodo vis vėliau. Tai gal pavyks taip po biškį dastumt iki 100%?

„LG Mobile Support Tool“ programėlė leidžia „Retry“ paspaust ir vėl bandyt perinstaliuot firmwarę. Kartais firmwarės atnaujinimas pats suveikia ištraukus ir vėl įkišus USB kabelį. O kartais reikia viską, įskaitant ir „Flash Tool“ perleisti iš naujo.

Na, jau pabaiga visai priartėjo:

Telefono LG G2 Android atnaujinimas į Lollipop | Darau, blė

Nepasiduoda bjaurybė, ot tampo nervus iki galo:

Telefono LG G2 Android atnaujinimas į Lollipop | Darau, blė

Yesssss! Pagaliau kažkoks kitoks vaizdas:

Telefono LG G2 Android atnaujinimas į Lollipop | Darau, blė

O kas toliau? Lempikė viršuje mirksi labai ilgai. O, vėl kažkas naujo:

Telefono LG G2 Android atnaujinimas į Lollipop | Darau, blė

Nu čia viskas aišku. Firmwarė atsinaujino, visi appsai dabar persikompiliuoja. Pala, kokie appsai? Tai šitas firmwarės atnaujinimas visko nafig neišpūtė? Nu tai kas per lievas reikalas? Man reikėjo Factory Reset manuališkai (t.y. rankiniu būdu) padaryt?

Ką gi, vis dėlto pavyko:

Telefono LG G2 Android atnaujinimas į Lollipop | Darau, blė

Jei norėsite patys tą padaryti ir pasipainios ASSERT klaida, turėkite kantrybės ir tiesiog vis iš naujo įkiškite USB kabelį ir (jei reikės), atnaujinimo programoje spustelėkite „Retry“.

Kol kas mano patirtis byloja LG nenaudai. Aišku, visi telefonų gamintojai turi savo fanų ir gerbėjų. Nėra čia dėl to ir ko bambėt. Bet man su LG nesiseka. O mano žmonai – dar labiau.

Labai apsidžiaugiau internete radęs senų plokštelių. Galiu dabar paklausyt dainos „Mano pypkė“, kurią atlieka Romualdas Vešiota ir Balys Urbonas. Prisimenu vaikystę pas senelius Dūkšte ir jų lempinį patefoną. Padėjo ši „Armonika 1971“ plokštelė man morališkai su LG kovot.

Komentarai
 1. Skirmantas parašė:

  Aha. Aš su savo G3 išbandžiau įvairių variantų.

  Užsibrickindavo su Cyanogenmod’u (aišku nightlis). Tada buvau bepasirįžtas į stabilų KitKat pereiti, bet nutariau duoti šansą dar stock’ui.

  Nu kol kas labai neužknisa tas stock’as. Bletvaro yra bet lyg ir netrukdo labai.

  Tai o norėjau pasakyti, kad ilgokai teko pavargti kol supratau ir kol pavyko atgal į stock’ą sugrąžinti. Bet pavyko.

 2. Rg parašė:

  Savo LG g3 2 kartus pagrindinę plokštę keičiau. Kol garantinis tai nieko. Bet šiaip LG “labai geras“ telefonas….

  • Darau, Blė parašė:

   Na, mūsų G2 garantiniam buvo 7 kartus, kol išsimušėm, kas visą pakeistų. Bet čia kita istorija…

   • boincakismet parašė:

    Pagal CK 6.363 7 dalį, netgi pirmo gedimo metu galima reikalauti grąžinti pinigus ir pardavėjas neturi teisės atsisakyti. Žinokit savo teises ir nebijokit naudot.

 3. dovydas1928 parašė:

  http://www.naldotech.com/how-to-flash-factory-images-firmware-on-lg-devices-using-lg-flashtool/

  Aš naudoju šitą metodą per biški kitokią programą. Žymiai patogiau, tik kad reikia .kdz failą kelis kartus išpakuoti su kitom progemėlėm.

 4. povilasri parašė:

  Aš tai jau gana seniai atsinaujinau, bet per oficialų LG pc suite’ą kažkokį ,nes per wifi nesuėjo paprastuoju būdu. Tai viskas kaip ir praėjo sklandžiai update’o metu, tik po update’o reikėjo resetą pasidaryt, nes bandant kam nors skambint lūždavo 🙂

 5. raimis33 parašė:

  Atsinaujinau be jokiu “parkiu“ per lg PC suite tik fak dingo mano daznai naudojama funkcija. Kai gali pasharint telefona per Wifi tiesiog kompe parasydavai \\G2 ir pyst jau narsai failus telefe. Su updeitu sitas geris baiges 😦

 6. Eimantas parašė:

  Aš atnaujinau savo G2 per oficialų LG MOBILE SUPPORT TOOL. Pajungiau laidą, pasakė, kad yra atnaujinimas, paspaudžiau “update“ ir viskas sklandžiai subėgo. jokių errorų ar šiaip nesamonių nebuvo 🙂

  • Darau, Blė parašė:

   Tas gerai, o pas mane kažkodėl jau neberado oficialios firmwarės. Ir internete pasklidusios nuorodos į ją nebeveikė. Tai teko biškį per aplinkui ir firmwarę gaut, ir su tais papildomais tūlsais prasidėt…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.