Mini 0806

Posted: 2016-01-13 in Pezalai
Žymos:, ,

Kažin kada rašiau, kokio jumi reikėtų registratoriaus. Nuo to laiko ne kažin kas pasikeitė, o mažiausiai pasikeitė mano nuomonė. Be to, kadangi mano G1W kėlė šiek tiek problemų, tai nusprendžiau įsigyti Mini 0806 — ypač dėl WAF*. Be to, įsėdęs į mašiną be registratoriaus kažkaip nesaugiai jaučiuosi, todėl dabar esu ramus, kad registratorius turi abi mašinos.

Šiaip atsiliepimai, ypač rusiškuose forumuose, apie 0806 yra nekokie. Tai lūžinėja, tai firmwaras kitaip buguoja, tai dar kas nors. O ir privalumų lyginant su 0805 labai daug nėra. Visgi vienaip ir kitaip pagalvojęs nusprendžiau rizikuoti su 0806. Kažkaip man šio registratoriaus išvaizda labiau patinka 🙂 Dar yra galimybė įdėti dvi MicroSD korteles — visai pusė velnio galimybė, jei turite atlikusių kokių nelabai talpių. Po 4 GB ar pan. Na, ir aprėpties kampas didžiausias iš Mini serijos — 135°. Komplekte dar netgi buvo poliarizuojantis filtras. Kaži, ar kada naudosiuos… gal su telefonu fotografuodamas 😀

Daikčiukas atrodo va šitaip:

Vaizdo registratorius Mini 0806 | Darau, blė

Ekranas mažučiukas, mygtukų nedaug — tik trys. Na, neskaitant didžiulio įjungimo mygtuko šone:

Vaizdo registratorius Mini 0806 | Darau, blė

Lizdas MicroSD kortelei ir Micro USB viršuje:

Vaizdo registratorius Mini 0806 | Darau, blė

Lizdas antrai MicroSD kortelei ir Mini HDMI apačioje:

Vaizdo registratorius Mini 0806 | Darau, blė

Registratorius naudojamas kuris laikas. Man su problemom susidurti neteko. Net ir laikrodį pagal GPS nusistato, kaip ir turėtų būti kiekviename teisingame registratoriuje su GPS. Tiesa, reikia nustatymuose nepamiršti nurodyti laiko juostą. Čia šioks toks trūkumas, juk galėtų pagal koordinates pati firmwarė susiprast 🙂 Na, bet tiek to. Pirmą kartą pasivažinėjau su dviejų valandų nuokrypiu datoje.

Registratoriaus prijungimo lizdas prie stiklo klijuojamas ir nesisukinėja horizontaliai. Todėl jį klijuoti patarčiau su įjungtu registratoriumi ir žiūrint per ekraną — ar pakankamai į vidurį pataikėte. Aukštyn-žemyn registratorius kraiposi. Jei klijuosite kur nors labiau šone ir stiklas bus pakrypęs, tai tam yra kampinės tarpinės klijavimui:

Vaizdo registratoriaus Mini 0806 tvirtinimo tarpinės | Darau, blė

Bet va įgrūsti registratorių į jo lizdą buvo per sunku. Kadangi lizdas klijuojamas, jo „mankšta“ visiškai bereikalinga. O ir nepatogu naudotis tada. Todėl su dilde ir peiliu registratoriaus jungtį šiek tiek padailinau, kad lengviau įslystų. Po smulkaus patobulinimo naudotis tapo paprasta ir malonu.

Aprėpties kampas man patiko. Bet šiek tiek nustebino maksimalių filmavimo raiškų parinkimas. Sakykim, maksimali raiška gali būti 2560×1080 arba 2304×1296. Hmm. Aš pasirinkau platesnį 2560×1080. Vertikaliai erdvės pakanka (pamatysite įrašų pavyzdžių), o va horizontaliai, mano galva, kuo plačiau apima, tuo geriau. Klausimas tik, kodėl maksimali raiška visgi ne 2560×1296…

Vaizdo registratorius Mini 0806 | Darau, blė

Kas gi čia dabar. Va, pasipainiojo vieną pavakarę tokia kelio raukšlė. Šiaip ilgai nervino, nes vis pajudėdavo kamštyje paskutinis, tai posūkius rodė neaišku, kodėl, tai dar kas nors. O galiausiai iš viso pavarė, sugalvojo per dvi juostas prieš pat šviesoforą persirikiuot…

Likau gan patenkintas Mini 0806 kokybe, nors šiaip, kaip minėjau seniau, Ambarella pagrįstų vaizdo kamerų aš nemėgstu, tie procesoriai turi tam tikrų kliurkų. Matosi, sakykim, halai visokie, taškų nusibarstymai ties ryškiais kraštais, peršviestų zonų problemų yra ir didelio diapazono šviesumų apdorojimas prastokas. Visgi palyginus su 0801 ar 0802 yra labai ženklus progresas, gerokai patobulintas netgi tamsaus paros meto vaizdas. Dabar jau tikrai galima šiuos registratorius ar veiksmo kameras su Ambarella pirkti.

Dienos bandymukas. Labai juokingai šviečia mašinų lempos iš priekio, kaip kokios lėkštės dideliausios 😀 Visos išsproginę akis važiuoja:

Na tai kaip ir tiek. Šituo žaisliuku esu patenkintas, naudoti jį patogu ir paprasta.

Taigi kadangi registratoriai veikia, galbūt vėl grįšiu prie penktadieninės visokių durnų vaizdelių rubrikėlės. Na, jei netingėsiu, rasiu laiko ir panašiai, ir taip toliau, kaip ir patys žinote, kaip su tom rubrikėlėm būna. Kol kas sportas ir juostelių archyvų skaitmeninimas visą laisvą laiką suėda.

WAF — Wife Acceptance Factor

Reklama
Komentarai
 1. mindogas parašė:

  Pritariu, tas 0806 su savo ventiliacijos skylemis atrodo tikrai geriau nei senesnes kartos modeliai. As pats ivertinau kad man gerai bus ir 0805, tai dabar laukiu kol kinieciu laivas atplauks 😀

 2. mindogas parašė:

  Beja, siomis dienomis tokie BMW Xai panasiai nebelaksto, juos pakeitei Subarai. Pastarieji turbut baisiai nervuojasi del visu musu snieguose besikapstaciu 😀

  • Darau, Blė parašė:

   Aha, užmačiau tokią tendenciją. Žiūriu, vienas draskosi prie sankryžos. Iš toliau lyg ir normali mašina. Privažiuoju, Foresteris nardo po sniegą…

 3. Marius Libertarius parašė:

  Kai atisakysiu bjauraus įpročio greitį viršyti, gal ir pats tokį įsigysiu.

  • Darau, Blė parašė:

   Nu čia nesusiję, galima gi greičio rodymą išjungt 😀 O šiaip tai jo, blogas įprotis. Su juo kovoti labai padeda autopilotas.

 4. Laimonas parašė:

  O iš kokio pirkėjo pirkot, jei ne paslaptis? Nes pvz. Aliexpress kai pradėjau analizuot, tai vienur nurodyta 120 laipsnių, kitur 135. Klausiu kino – tai kiek iš tikro, tas atsako what do you want from me, do you think there is a difference between 120 and 135? Ir blacklistino mane. Jaučiu, ten tų 0806 padirbtų yra, ir čia atsakė selleris su 99 proc. positive ratings.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.