Pačiūžų tiuningas

Posted: 2015-12-09 in Pezalai
Žymos:

Po naujų pačiūžų išsikepimo čiuožimo komfortas gerokai padidėjo. Buvau pačiužinėti ir su nekeptom, skirtumas tikrai justi. Keptos prie kojų priglunda kur kas maloniau ir susivarstyti jas lengviau. Bet ne taip, blė, lengva, kaip man norėtųsi. Todėl nusprendžiau pasidaryti pačiūžų varstymo tiuningą.

Tiuningo esmė — kabliukų įdėjimas raištelių susivarstymui, kaip figurkėse. Bet va kur tų kabliukų gauti… kaip pasirodė, gerai, kad ieškojau, o ne bandžiau rasti pas vietinius meistrelius. Ybėjuj apklausinėjau krūvą pardavėjų, iš kurių vienas užgarantavo, kad jo kabliukai pakankamai tvirti beigi mūdriai išformuoti, kad raištelių nepjaustytų. Patikėjau jo žodžiais ir užsisakiau pakelį.

Su gautais kabliukais ir pačiūžom nulėkiau į, ko gero, geriausią avalynės gamintojų, beigi avalynės ir galanterijos remontuotojų irštvą prie Kauno autobusų stoties. Na, ten kur ir laidojimo namai Ramybės parke yra. Grubiai tariant — Vytauto ir Bažnyčios gatvių kampas. Pusrūsyje ten tokia viečikė gera yra. Vis dar naudoja mygtukinį mechaninį kasos aparatą. Juo išmuštas čekis — kaip kokis antikvaras iš praeities atkeliavęs.

Deja, vietinis meistras apžiūrėjęs pareiškė, kad nedarys. Nusiuntė pas kitą, kuris visokiomis „knopkėmis“ specializuojasi. Irgi pusrūsyje, Mickevičiaus g. 14, priešais kažkokį tai kalėjimą. Ten pačiūžas palikau, o po poros dienų parsinešiau:

Reebok ledo ritulio pačiūžos su kabliukais. Ice hockey skates with shoe lace hooks like figure skates after tuning  | Darau, blė

Cha! Dabar turiu tokias pačiūžas, kokių ir norėjau 🙂

Kabliukai iš arčiau:

Raištelių varstymo kabliukai ledo ritulio pačiūžose. Shoe lace hooks in the ice hockey skates | Darau, blė

Kiek kitu rakursu:

Raištelių varstymo kabliukai ledo ritulio pačiūžose. Shoe lace hooks in the ice hockey skates | Darau, blė

Tiesa, meistras nedėjo originalių kniedžių įveriamų dalių. Jos buvo kiek silpnokos ir trumpos. Įdėjo savas, palikdamas originalius skylučių apkaustus:

Raištelių varstymo kabliukų kniedės | Darau, blė

Paskui dar tas meistras klausė, kur tokių gerų kabliukų gavau. Parodė savo asortimentą. Sako, prasti, beveik gėda žmonėm siūlyt. Tai aš jam ebay adresą ir item numeriuką palikau 😀

Kabliukus pirkau čia. Rekomenduoju. Galit savo ledo ritulio pažiūžas pasitiunint. Mes ką, ryži, kad vargtumėm? Kuo tie figūrininkai geresni? 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.