Penktadieniniai vaizdeliai #3

Posted: 2015-08-07 in Pezalai
Žymos:

Šį penktadienį net penki vaizdeliai laukia jūsų akių. Tik kiek juokinga, kad keturi iš jų — iš praėjusio šeštadienio. Turininga diena buvo, kad juos kur.

Pradėkime nuo graudžiai linksmo vaizdelio. Jonavos gatvėj „Jozita“ jau seniai man kelia pasibjaurėjimą savo eilėmis, taip pat „Nestė“ po Varnių tiltu. Atėjo šis reikalas ir į Kuršių „Jozitą“ — stovi eilės, lyg prie cukraus deficito laikais… mes čia keliese tarpusavy vadinam šitą reikalą „varguolių linija“:

Na, rimtai, žmonės neturi gyvenime daugiau prasmės, kaip stoviniuoti prie degalinės. Kiek laiko ir degalų bei akumuliatoriaus sudarkoma be reikalo tokiose eilėse… na, ne tiems stovintiems suprast. Negi jų laikas toks pigus ir niekam nereikalingas?

Toliau. Važiuojam, škia, sėkmingiausiai Via Baltica ir kažkoks pasatas velkasi. Kai aš jau priartėju, jis staiga spusteli stabdžius ir nežiūrėdamas rikiuojasi. Apsižiūrėjo paskutinę sekundę, kai aš jau buvau pasiruošęs mestis per dantų barškintuvą (vaizdelyje, deja, matyti tik manevro pradžia):

Nieko labai blogo negaliu pasakyt. Visiems pasitaiko nemalonumų su šita akląja zona. Bet visgi reikėtų daugiau į veidrodėlius dairytis.

Už keliolikos minučių šast tame kelyje pasipainiojo tikra kelio raukšlė ir bėda. Aš šiaip neturiu nieko prieš pensininkus ir šiaip vyresnio amžiaus vairuotojus. Kol jie nevairuoja taip, lyg musmirių būtų apsiėdę ar kitaip apsinarkašinę. Posūkiai yra tam, kad juos rodyti, o kelio juostos tam, kad būtų jomis važiuojama. Nors kai kurie turbūt mano, kad skiriamoji juosta turi būti po mašinos viduriu. Šiaip, kai tokius klaidžiojančius pamatau, tai stengiuosi arba palaukt, kol kur nors nusuks (ar netgi nusivers), arba tiesiog kuo greičiau ir platesniu lanku aplenkiu. Čia tuo tarpu interesų zonos susikirto, bet vėlgi, nespėjo įvažiuot į šoną, apsižiūrėjo paskutiniu momentu, o aš irgi dar šonan nešastelėjau, nors jau persisukęs įkypai stebėjau, ar nereikės:

Ir, kad diena užsibaigtų gražiai, grįždamas dar sutikau tikrą chamnachalą su bimbalu. Čia iš tų atvejų, kur „kiekvienas debilas vairuoja BMW“:

O šiaip tai, gerbiamieji vairuotojai, būkit žmonės ir nevėpsokit kelyje. Jei kažkur kely avarija — nepristabdinėkit pavėpsot. Minkit kuo greičiau pro šalį ir viskas. Nes va, judrioje sankryžoje pasipainiojo avarija ir pirmoji juosta, kuri šiaip visiškai ne prie ko, užsikišo dėl norinčių seilę pavarvinti ir iškorus liežuvį kelio dulkes palaižyt:

Aišku, tiems, kas pataikė į avariją, tai užuojauta. Net jei ir patys žiopli ir kalti, vis tiek nemalonu. Tokiose sankryžose pikmečiu, kai visi skuba pralėkt, o kai kurie pamatę, kad nepralėks, mina ant stabdžių, pasitaiko ir dar meilesnių susiglaudimų.

Tai tiek šiam penktadieniui. Žiūrėsma, ką ateinanti savaitė atneš.

Reklama
Komentarai
  1. mechadrake parašė:

    Avariju ziopsojima amerikonai meiliai vadina “rubbernecking“ ir jis kazkur sarase visai geroj vietoj avariju sukelimo statistikoj, nes spokso viska pamirse i sona 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.