Didesnės baterijos

Posted: 2015-08-01 in Pezalai
Žymos:

Mano žaislinis ketursraigtis komplekte turi vieną 500 mAh bateriją. Su ja paskraido apie septynias minutes — kambaryje, su uždėta apsauga. Tai nėra nei mažai, nei daug. Sakykim, kad visai pakankamai, bet kartais norėtųsi daugiau.

Išeitis — atsarginės baterijos. Bet juk jis turi pakankamai galios panešti ir didesnę bateriją.

Įsigijau porą 25C (iškrovimo reitingas) 1,2 Ah baterijų. Smagiausia, kad jos puikiausiai įsistato skersai ketursraigčio apačioje:

Ketursraigtis UDI U818A su 1,2 Ah (1200 mAh) baterija | Darau, blė

Su jomis ir va tokia žaisline kamera ketursraigtis paskraido apie 11-12 minučių:

Ketursraigtis UDI U818A su 1,2 Ah (1200 mAh) baterija ir Mini DV 5MP filmavimo kamera | Darau, blė

Tiesa, dar nepataikiau gero kampo, kad vaizdas būtų vertas dėmesio. Nukreipiau šitą žaislinę kamerą pernelyg žemyn, todėl nelabai aišku, kas ekrane makaluojasi, kai skraidyklėlė lekia pažeme. Iš 20-30 m aukščio vaizdai jau kiek įdomesni. Na, dar bandysiu. Kol kas kažko verto dėmesio neturiu parodyti, o ir dėl tos žaislinės kamerikės kokybės kažin ar turėsiu. Ji daugiau pasibandymui, ką ir kaip galima pafilmuoti iš paukščio skrydžio. Kol kas mane įkvepia tolimesniems bandymams.

Beje, per bandymus aptikau, kad ketursraigtis labai erzina kregždes. Vos pakyla į jų lakstymo zoną, apie 20 m, jos tuoj sulekia prie jo krūvom ir bando klykdamos išgąsdinti. Man tai nieko, bet kažkaip gaila gyvūnų, nesinori be reikalo joms streso kelti.

Taigis. O dabar reikia sugalvoti būdą šias dvi naujas baterijas krauti vienu metu. Beje, jos vadinamos „lipo“, t.y. „ličio polimerų“ baterijomis, bet iš tikrųjų čia paprasčiausios ličio jonų baterijos, tik kad maišeliuose, be geležinio korpuso. Dėl to ir „polimerų“, atseit „polimeriniuose maišeliuose“. Tikrų ličio polimerų baterijų su polimeriniu elektrolitu tai kažin ar kur nusipirksi, jos biškį eksperimentinės. Tiesiog turėkite omeny, kad beveik visos šiuolaikinės „ličio polimerų“ baterijos yra tiesiog ličio jonų baterijos kitokiame įpakavime.

Gaila tik, kad per bandymą ketursraigtis vienoj vietoj biškį trinktelėjo ir vienas varikliukas pradėjo „neužsikurti“, reikėjo sprigto, kad įsisuktų. Reikės pabandyti duoti jam tepalo ir žiūrėt ar padės, bet reikės ir atsarginių įsigyt.

Reklama
Komentarai
  1. Justinas parašė:

    O neklyla minčių, tiesiog, ebay prisipirkus detalių, pačiam savo kopterį susirinkt?

    • Darau, Blė parašė:

      Tai kad jau rašiau, jog taip ir bus. Bet pradėt reikia nuo pigaus žaisliuko. Jį, aišku, irgi truputuką patiunint norisi. Viskas po truputį 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.