Pora registratoriaus vaizdelių

Posted: 2015-07-11 in Pezalai
Žymos:,

Prie bendro jovalo pasidalinsiu ir pora vaizdo įrašų, kurie išliko registratoriuje. Labai gaila, bet kelis gerus įrašus pamečiau — ne tą mygtuką registratoriuje nuspaudžiau „užrakinimui“. Kadangi kortelė maža, tai įrašai greitai pasimetė. Vis pamirštu, kuris mygtukas įrašą registratoriuje įšaldo, kad jis nebūtų perrašytas. Seniau kažkaip geriau sekėsi, o dabar užsižioplinau.

Pradžiai lievas įrašėlis iš pavasarinio pajūrio aplankymo. Graži vaivorykštė buvo, kad ją kur. Aš žinau, kad visokie vaivorykščių ir ypač dvigubų vaizdeliai tuoj pat užpildo feisbukus ir kitas socialinės medijos priemones vos tik anoms pasirodžius, bet taip jau yr. Vaivorykštės yra spalvotos ir gražios:

O vakar per keturias minutes panosėj pasitaikė dvi tokios pačios lempos — yr mašinų, ar nėr, sukam į kairę, kertam juostas ir varom įstrižai, blė:

Tai tiek trumpo smagumo šiandienai.

Komentarai
  1. Skirmantas parašė:

    Man atrodo, kad apie video registratorius dar nieko nerašei.

  2. mindogas parašė:

    Gyvenime tikriausiai nepamiršiu kai važiuodamas Varniu tiltu 4 kartus vos neįmūrijau į kitas mašinas 😀 Vos 200-300m, bet kai tokia šumacheriu koncentracija tai nieko keisto 🙂 Nuo to laiko visada užvažiuoju ant to tilpo ir persirikiuoju antron juosto laaaabai atsargiai, nes nusileidę nuo nuokalnės paskraidantys labai jau nori spėti į pirma, kur tuo metu dažnai užkišta piko metu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s