Kažkokia akcija ir pažintiniai žemėlapiai

Posted: 2015-07-08 in Pezalai
Žymos:,

Vakar netyčia užklydęs pas savo kostminį kvantiniu sukiniu susietą jaunėlį brolį radau skelbimą apie kažkokią akciją.

Pabandžiau kažką mintyse pakompiliuot, nes pastaruoju metu sąmoningai stengiuosi pasidavinėti visokioms socialinėms akcijoms ir kitoms atrakcijoms. Užvakar, pavyzdžiui, prie baisesnio už gyvenimą Kauno kempingo vos nesustojau dviejų turisčių pavėžėt. Tik jau pakėlęs koją nuo gazo (toks pedalas, lietuviškai akseleratoriumi vadinamas) prisiminiau, kad ant užpakalinės sėdynės dvi vaikiškos kėdutės. Viena turistė būtų turėjus važiuoti arba gulom, arba… gulom bagažinėje. Tai šitai akcijai beliko nepasiduoti.

Šiaip aš šitą tinklaraštį rašau visai ne tam, kad būčiau „blogeriu“. Kai bandžiau būti „blogeriu“ (kokius šešis kartus), tai nieko nesigavo. Nes paprasčiausiai greitai užpypindavo tie kiti blogeriai, su kuriais bandydavau socializuotis. Apskritai, nors Aspergerio sindromo (bent jau patvirtinto) neturiu, man su kompais bendrauti sekasi geriau, nei su žmonėmis ir to keisti nesiruošiu. Blogų irgi beveik neskaitau. Ką skaitau, jau rašiau prie kažkokios ten senesnės akcijos. Tiesa, nuo to karto pusės ten išvardytų nebeskaitau, nes neberašo sukos. Todėl akcijoje paminėto dvyliktuko nesurinksiu (nes nė pusės tiek neskaitau), o pats reklamuotis irgi nenoriu.

Jei aš nustočiau rašyti, kokie maždaug 100 žmonių nuliūstų (nes tiek yra atsidavusių nuolatinių skaitytojų), o kokie trys nuliūstų labai. O kai kas nors feisbuke iš manęs ką nors pašeria (dažniausiai vieną ir tą patį), tai nuo to nuolatinių skaitytojų daugiau neatsiranda. Nes netgi tą vieną pašertą skaitalą dauguma pabandę paskaityti tuoj tabuką uždaro ir pamiršta.

Užtai rytoj kai kurie pas manęs rasite šiek tiek įdomesnį įrašą, nei šitas lyrinis ankstaus ryto skiedalas.

Beje, jei sekmadienį tarp Kauno-Vilkijos ir Vilkijos-Kačerginės matėt mėgėją dviratininką, kuriam labai nesisekė, tai ten buvau aš. Suvariau jau tris kameras, ta proga vakar nuvariau dviratuką į servisą, kad išnagrinėtų, kas su mano užpakaliniu ratu negerai, nes tikrai kažkas negerai. Bet aš pats jau nebesugebėjau priežasties surasti. Todėl paprašiau užmontuoti šarvinę padangą su viltimi, kad gal geriau laikys. Prieš tai paskaičiavau, kad nuo 1995-ų, kai įsigijau pirmą savo dviratį su pavarom, nebuvau pradūręs nė vienos padangos. O čia per porą savaičių cielus tris kartus pavariau. Nors mynimo įpročiai tik sušvelnėjo, nustojau po miškus draskytis (po juos dabar tik vaikštinėju).

Aš lyg ir ruošiausi parašyti apie turistinę akciją „Kauno rajonui — 60“. Trumpai tariant, Kauno rajono savivaldybė (o gal kita įstaiga, nežinau) išleido jubiliejinį rinkinuką su 60-ia lankomų turistinių punktų. Na, žemėlapį su sąrašu. Nevisiškai tikslus tas sąrašas, kai kur koordinatės nugrybavusios, bet jos duotos — tai svarbiausia. Ta proga aš sukompiliavau žemėlapiuką, kurį galite imti ir naudotis. Prie tų punktų pasidarius selfius ir nusiuntus, kur reikia, galima gauti prizų. Aš tuo užsiimti biškį tingiu, bet kelis punktus jau aplankiau, nes tiesiog pakeliui buvo. Ir šiaip kartais smagu kur nors būnant pasižiūrėti, ar netoliese kažkokio punkto nėra.

Tai per tą nesėkmingą dviratinį sekmadienį šiek tiek aplankiau punktų Kulautuvoje (nes dar jėgų užteko), perplaukiau Nemuną „Vilkynės“ keltu, o paskui jau stengiausi tiesiog grįžti namo, nes kažkur nuo Zapyškio trečia kamera pradėjo leisti ir teko ją dapūtinėti kas porą kilometrų. Pabaigoj jau ir tas mažai padėjo. Grįžau po tų 71 km labiau skaudančiom rankom (ypač dešiniuoju nykščiu), nei kojom.

Pabaigai nuorodėlė apie tai, kas mūsų visų laukia ir kaip blogai tai bus.

Kaip ten sako liaudies išmintis — jei užkniso gyvenimo rutina, pabandyk kita ranka.

Reklama
Komentarai
  1. ModestasModestas parašė:

    O koks pas tave dviratukas?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s