Savaitgalis „Trasalyje“: ten negrįšiu

Posted: 2015-01-12 in Pezalai
Žymos:, ,

Nedarbo santykiais už paslaugą su žmonike gavom dovanų tokią knygelę, kurioje pilna visokių paslaugų ir pasiūlymų. „Išsigryninti“ nusprendėm „Trasalyje“, tokiame viešbutyje ir spa* bei kitų pramogų ir paslaugų komplekse.

Patarimas jums visiems iš karto. Niekada niekada nepasitikėkite įstaiga, kuri apie bet kokias savo patalpas teigia, kad jose atliktas „euroremontas“:

Viešbučio „Trasalis“ hostelis ir euroremontas | Darau, blė

Aš suprantu, kad skelbimuose prieš 20 metų (taip, prieš dvidešimt) parduodami butai su „euroremontu“ buvo privalumas. Tai dar buvo šioks toks argumentas ir 2000-aisiais, nors jau pamenu, kad buvo pradėta į „euroremontą“ žiūrėti su lengva ironija. Prieš 10 metų tai jau buvo atsilikimas. Bet dabar?!

Apibendrintai ta viena naktis „Trasalyje“ su perlinės vonios procedūra ir pora valandų vandens pramogų centre gali būti pavadinta šiokiu tokiu nuotykiu. Tiksliau, aš stengiuosi į tai žiūrėti kiek su humoru, nors jaučiu, kad tolimesnis pasakojimas bus panašesnis į skundus ir bambėjimą. Tad nusiteikite atitinkamai.

Nudėvėjimas

Galbūt kadaise „Trasalis“ ir buvo visai neblogas viešbutis. Bet dabar tai kiek panašu į landynę, kurios šeimininkams nusispjaut į bendrą vaizdą ir patogumą: vis tiek pelną neša, tai ko čia stengtis?

Pirmasis dalykas, kuris nustebino — rūkalų smarvė tualete. Nežinau, ar viešbutyje yra rūkomųjų numerių, ar ten lochai rusai atvažiavę rūko kambaryje (nes jie tokio dalyko, kaip „rūkyti draudžiama“ nesupranta), bet ventiliacija turėtų tai išspręsti. Taigi ventiliacija nekokybiška.

Pagalvės, kaip apibūdino vienas giminietis — 2D. Yra ilgis ir plotis, bet aukščio — praktiškai ne. Susisukus ritinėlį kažkiek kentėt galima.

Užuolaidos langui per mažos. Negali žmoniškai jų užsitraukt. Kai tamsoje pažvelgėm į viešbučio fasadą, pamatėm krūvą langų su ryškiom juostom šonuose. Taigi užuolaidų pagailėta visiems kambariams, ar bent jau labai dideliai daliai.

Dar viena projektinė bėda. Aš esu aplankęs daugybę viešbučių, hostelių ir kitų nakvynės vietų. Kad ir kokios jos būtų buvę, nepamenu tokios, kurioje nebūtų galima uždegti/užgesinti šviesos gulint lovoje. Net jeigu tai būtų ne pagrindinis apšvietimas, tai bent lempelė skaitymui. Bet ne „Trasalyje“. Čia buvo du šviestuvai prie lovos ir du priešingoje kambario pusėje. Tačiau jungiklis — toje tolimesnėje nuo lovos kambario pusėje.

Gerai bent tiek, kad prie lovos iš abiejų pusių buvo po rozetę.

Durys ganėtinai išklibusios.

Tualete žmona norėdama išmesti nosinę užmynė šiukšliadėžės pedalą ir pasigirdo labai linksmas barškėjimas, nes skardinis dangtis nuskrido ir nubarškėjo plytelėmis. Net ir šiukšliadėžė sulaužyta…

Vandens pramogų centras

Pirmasis nuotykis laukė vos atėjus prie pramogų centro. Mes atvykom apie pusę dviejų, pavalgėm ir apie trečią valandą nuėjom į vandens pramogų centrą. Ten laukė nemaža žmonių eilė. Atsistojom. Laukiam. Nieko. Kažkas paklausė, kas vyksta. Pasirodė, kad „nebėra vietų“. Kadangi supratom, kad laukti reikės neaišku kiek, apsisukę išėjom ir grįžom vakare.

Nudėvėjimas čia ypač akivaizdus. Persirengimo sistema tokia pati, kaip Druskininkų vandens parke (kaip yra Vilniuje — nežinau, nebuvau). Įeini į kabiną, nuleidi suolelį, persirengi, pakeli suolelį ir išeini jau į kitą pusę. Tai va, tos persirengimo kabinos — pribaigtos. Durys nesilaiko ant vyrių, jie išklibę. Norint pasėdėti ir pavarvinti seilę — puikus sprendimas, nes persirenginėjantieji per plyšius gali daug detalių parodyti. Medžiagos jau ir taip matosi, kad nekokybiškos. Negavom (o gal ir nebūna) krepšelių drabužiams, kabinose nėra kablių. Na, buvo vienoje varžtas įsuktas ir paliktas. Be to, vienoje kabinoje indikacinių lempų (rodančių, ar kabina užima, ar laisva) laidai kabaliavo laisvai, nes loveliai sulaužyti. Įdomu, kokia ten įtampa tuose laiduose?

Be to, kabinos žemokos. Dvimetrinis krepšininkas laisvai galėtų žvilgtelėti į kaimyninę.

Toliau. Daiktų spintelės visiškai nepatogios ir nefunkcionalios. Jose nėra pakabų, tik kabliai. Nėra bent vienos lentynos. T.y. yra lyg ir pusėje spintelių, nes jos tokios formos, kaip „L“ raidė. Tai spintelės yra lyg dvi „L“ raidės, susikabinusios 69 pozoje. Tai vienoje dar kitos spintelės viršus gali sueiti už lentyną… o mes gavom dvi apatines.

Beje, spintelės su spynelėmis. Įeidamas gauni „laikroduką“ su prie jo prikabintu raktu! Nu, atleiskit, kokiame mes laikotarpyje gyvenam?! Raktelis prie „laikroduko“?! Pizė…

Įdomus dalykas, kad didžioji dalis kabinų vandens centro tualetuose nebeužsirakina. Tiek dėl to, kad spynelės pribaigtos, tiek dėl to, kad durys ant vyrių nebesilaiko ir į savo vietą tiesiog nebeužsidaro.

Pats vandens pramogų centras toks, kad jame nelabai yra ką veikti. Tai, beje, ir matosi. Publikos didžioji dauguma tokie, kuriems „pramoga“ yra pasėdėti burbulinėje vonioje su alaus bokalu. Manau, kad iš tokios faunos „Trasalis“ daugiausiai ir išsilaiko.

Nusileidimo į vandenį trasos padarytos irgi gerokai pataupant. Visų pirma, trys trasos sueina į vieną bendrą baseiną. Aš nučiuožiau kartu su žmona, paskui skubėjau ją traukt į šalį, nes iš paskos atlėkė kita krūva. O traukiantis į šalį reikia dar saugotis ir kitų dviejų trasų. Kamon

Tualetų istorija pasikartojo ir prie restorano. Kabinos arba su pribaigtom spynelėm, arba pribaigtais vyriais.

Restoranai

Komplekse yra du restoranai. Vienas — viešbučio, o kitas — prie vandens centro. Viešbučio restoranas mums apskritai patiko, tiek maisto, tiek aptarnavimo, tiek aplinkos prasme. Nesam labai išrankūs. Be to, didelis pliusas — kai atnešė pyragą, kuris buvo su riešutais, nepaminėtais meniu, pakeitė jį kitu be jokių cyptelėjimų ar net veido raumenėlių krustelėjimų. Galbūt tai padavėjos savybė, bet dažniausiai padavėjos prisitaiko prie bendros įstaigos atmosferos.

Deja, viešbučio restoranas viešbučiui tikrai per mažas. Atėję vakarienės radom jį visiškai užgrūstą, o antrasis aukštas su banketine sale buvo uždarytas. Be to, grojo „gyva muzika“. Man labai įdomu, ar du nupiepę vaikėzai sumokėjo autorinius mokesčius už jų atliekamus einamus radijo hitus… bet nenukrypkim. Man gyva muzika restorane turėtų netrukdyti nei valgyti, nei bendrauti. Tuo tarpu, jei būtumėm pasilikę čia ir sėdėję gretimais, būtume turėję rėkti, kad susikalbėtumėm. Juk ne roko koncertas, blė… t.y. iš viso joks ne koncertas, ar roko, ar popso, ar alternatyvios srovės.

Antrasis restoranas „Žiemos sodas“ (berods) mums vėl buvo nuotykis. Jis ganėtinai didelis, mums atėjus buvo užimti trys staliukai. Mes prisėdę gan greitai supratom, kad meniu negausim ir apsidairę supratom, kad turbūt reikia eiti rinktis ir užsisakinėti prie kasos. Tad įsidėmėkite: trys užimti staliukai ir dar krūvelė „pacientų“ kitiems dviems (mes ir dar viena šeima). Personalas iš keturių žmonių elgėsi taip, lyg restorane būtų 200 žmonių ir dar eilė už durų. Atrodė, kad jie skuba, jaudinasi, nieko nespėja ir kitaip dūzgia. Vat sugeba kartais žmonės sukelti tokį streso vaizdą, nors tam nėra net menkiausio pagrindo…

Maistą gavom beveik be nuotykių. Tiesa, kažkodėl pirma atnešė arbatą ir alų, o sultis po to. Atsiprašau, sultis, kurias reikia tik įpilti? Mhmm…

Maistas buvo skanus, nors salotoms vietoj padažo buvo aliejus su prieskoniais, bet tiek to, nesikabinėkim… mums trūko peilių, padavėjas nubėgo jų atnešti. Po poros minučių nuėjau pasiimti pats.

Vakaro šiame restorane vinimi tapo valytoja, kuri ėjo pro šalį, šlavinėjosi ir besišlavinėdama pasidėjo semtuvėlį… ant gretimo staliuko. Taip, semtuvėlį su šiukšlėmis nuo grindų ant staliuko.

Vienintelis pliusas tam restoranui, kad jame yra dviejų rūšių pilstomo „Vilniaus“ daryklos alaus ir dar kažkokio, dabar nepamenu. Pagrindiniame viešbučio restorane pilstomas tik „Ekstra“ myžalas („Ekstra“ mėgėjai — neįsižeiskite, skonis draugų neturi), o visa kita — buteliais.

Išvada

„Trasalis“ — tikrai ne vieta norintiems kokybiškų pramogų ir poilsio. Galbūt ten kokybiškas spa centras. Nežinau. Mes buvome tik perlinėse voniose, joms priekaištų neturime. Galbūt spa yra kokybiškiausia komplekso dalis, bet per mažai ten matėm, kad galėtumėm vertinti.

Tiems, kas jaučiasi naglai praleidę naktį viešbutyje, sėkmės. Tuo tarpu aš į „Trasalį“ tikrai negrįšiu, nes ta vieta yra apleista, ja rūpinamasi prastai ir abejoju, kad greitu laiku kas nors pasikeis. Džiaugiuosi tik tuo, kad šis romantiškas savaitgalis buvo dovana, o ne mano paties įsigytas daiktas.

Dabar vėl laukiam kito savo vizito į pamėgtą ir kokybišką vietelę. Aš apie ją nieko nesakysiu ir nereklamuosiu, bet turime mėgstamą ir mums tobulą nedidelį viešbutuką su spa paslaugomis ir geru restoranėliu.

* — taip, „spa“ rašoma mažosiomis raidėmis, nes tai bendrinis daiktavardis. „SPA“, „Spa“ ir kitaip yra neteisinga, nebent taip priderinta prie stilistikos ar atitinkamų gramatikos taisyklių.

Reklama
Komentarai
 1. Grazvis parašė:

  Laikrodukas su raktu 🙂 Originalai 🙂 Na ir pažvengiau. Man teko būti vienoje įstaigoje, na tos vietos nepavadinsi viešbučiu, nors išorėje puikuojasi “Hotel“. Vienu žodžiu, kambaryje vietoje lango buvo paveikslas su užuolaida (ryte norėjau atitraukti ir apsidairyti, na ir nustebau aš išvydęs peizažą!), o tulike klozetas, buvo ant tokios pakylos. Na karališkai taip.

 2. Justas parašė:

  Prieš porą dienų su drauge buvom. Tai neveikė dvi jakuzi vonios, raudonoji nusileidimo trasa. Turėjom kuponą neribotam laikui, o jau po 1,5 valandos norėjosi mauti iš to vandens “parko“ aplėkus viską po 3 kartus.

 3. Tatjana parašė:

  Labai nepatiko kamabarys. Kilimas purvinas, sienos apipiltos, po lova ant medinės atramos buvo pilna dulkių. Televizorius senas, patalyne skylėta. “Dvigulė lova“ buvo sustumta iš dviejų vienviečių lovų. Teko retkarčiais naktį užstrigti skylėje, kuri susidarė lovoms pasislinkus viena nuo kitos. Dušas su užuolaidėle, kaip bendrabučiuose studijų laikais. Pagalvės labai mažos. Teko net 3 kartus prašyti (3-ią kartą aš reikalavau) registratūroje pagalvės.
  Patiko gausūs ir skanūs pusryčiai, restorano aplinka. Taipogi vandens pramogų zona su pirtim. Vanduo šiltas, nebuvo aštraus chloro kvapo.

 4. Danute parašė:

  Atvykom pirma ir paskutini karta tikrai ne ta vieta kur gali pailseti kilimai kambariuose ziaurus nusipirke kelalapio bilieta su draugais tikejomes gerai praleisti laika i musu kelalapio plana iejo spa vandens parkas kai rezervavus kambari pasake vandens parkas neveikia prasidejo malimas pakeite musu kelalapi pagal save atsirado ir sporto sale valandai kurio mes net nepirkome sugadino nuotaikas iskart tai kam skelbiama tegul pranesa kas veikia kas neveikia pinigai tai sumoketi aisku tikrais neverta ten vykti gadinti nuotaikas tai ne ta vieta

 5. Gitana parašė:

  Po savaitgalio gryžom iš Trasalio,gavom dovanų 1 nakvynei 2 val vandens parke ir val sporto klube.
  Pasiskaičius komentarus tikejomes visko,rezervuodama datą pasiteiravau ar viskas veikia,patvirtino kad taip.
  Važiavome iš Klaipedos,netaip jau arti,bet megstame pasimegauti ir kelione,gamta.
  Kaip ir viskas normaliai,tai kas visų pastebėta ,kilimas TIKRAI BAISIAI MURZINAS (išvažiuojant paklausiau ar kilimus plauna sako -taip kaip tik prieš mėnesį buvo plauta,sakau-tikrai senais komentarais girdėta apie murzinus kilimus,tikrai nėra plauti,sako neišsiplauna,na tada sakau jūs tikrai gadinat savo reputaciją,o beto išeinant buvau duše,tai vanduo bego i kolidoriuką,dėmė buvo,nors matyta kad kraštai kilimo lyg papelyje),užuodaidos dideles,tik čiuožinėjo nuo karnyzo,ir nebuvo tualetinio popieriaus laikiklio-jis nulaužtas buvo,patalynė neskyleta,skaniai kvepejo,televizorius žinoma senas,bet veike,nesudarė problemų,tik gulejom ir jautemes kaip ligoninės kambary,jokio skonio,tuščios sienos.
  Nors nepriklausė,paklausiau dėl druskų kambario,davė kuponiuką,nuejau sako gulkites,nežinau nei ką jos duoda,nei kaip ką,nieko neaiškino,gulejau ir galvoju,ar negalėtu kol gulim 45 min,kokią informaciją suteikti apie druskų naudą,nei kambariuose jokios informacijos,kam galima kam ne,bent lankstynukai informacijai(nes vyras suabejojo eiti,o pasirodo su aukštu spaudimu negalima.Kadangi palikau telefoną kambary,laikrodžio neturėjau,laikui baigiantis,moteryte atdidariusi duris sako,o jūs kada atejot,jums jau laikas baigėsi,jokio signalo,nieko….
  žodžiu VISKO REIKIA KLAUSTI IR REIKALAUTI.
  Vandens pramogos-viskas veikė,net nustebom,užteko 2 val.nors ant lapuko(bilietuko) uždetas paukščiukas ant neriboto laiko(sumoketa už 2 val.
  Pusryčiai,normaliai,tik nustebino kava iš automatinio aparato,su tirpia Jakobs kava,mintis tirpi nepatiko,bet visai neblogai,gerem kelis puodelius-gali piltis kiek nori :),maisto daug,įvairaus,aplinka restorano NEPATIKO,valgyklinis variantas,tuščia kažkaip,tik liustro nieko,ir voriukas ppie kampo įsisukęs,į sporto klubą nebespejom.
  Gal kam padės,didelio įspūdžio nepadarė 🙂

 6. Ramas parašė:

  Visu 100% sutinku su jusu issakyta nuomone!! Teko pabuvot ju viesbuty,(jaigu ji galima butu taip pavadint) tragedija ne kambariai.. labiau panasu i Olandijos viesnamy,o ne viesbuty.. vandens pramogos?? Kokios ten dar pramogos?? Ten baisu koja be tapkiu kurnors pastatyt..baseino krastai juodi nuo purvo.. visi imanomi kampai apdauzyti,zodziu,ispudis toks,kad gyvenime tokiam “chalchoze“ nesu buves ir net nesiruosiu ten but…

  • dajana.bendore@gmail.com parašė:

   Teko 2017 m. balandžio 8-9 d. su jubiliejaus proga dovanotu kuponu pabūvoti Jūsų įstaigoje.
   Kupone buvo užsakyta ir VIP pirtis “Karaimų“ bei paminėta, kad kartu bus pateikta vaisiai ir šampanas. Aišku vaisių ir šampano nebuvo, bet tiek jau to, nors mandagiai apie tai užsiminėme, ten stovėjęs tipo “Gelbėtojas“ dar drįso išsityčioti girdi čia ryte to šampano daug buvo ir vaisių o ką jums nebeliko? Be to pirtelėje, “chlorkių“ kvapelis akis išgriaužė kaip reikalas. Jei rūpi klientai ir darbo kokybė, grūskite tokius gelbėtojus lauk.

 7. 2017-08-20 na kodėl… KODĖĖĖĖLLL aš neperskaičiau šio įrašo bent prieš 9 mėnesius? Šiandien buvome “Trasalio“ baseinuose… Vaizdai lyg iš siaubo filmo 😦

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s