Kalėdinė apžvalgėlė ir sveikijimai

Posted: 2014-12-25 in Pezalai
Žymos:

Kalėdos jau atėjo per kalnus ir klonius su lietumi ir šlapdriba. Ar nebuvo šlapdribos?

Laikrodis su HP21 skaičiuotuvo ekranu ir ARM STM32F103C8T6 procesoriumi | Darau, blė

Bet kokiu atveju, jos jau čia. Ir paskutinis šiemet „Darau, blė“ įrašas taip pat. Iliustracijoje matote mano naują maketuką: HP-21 kalkuliatoriaus ekraną prijungtą prie STM32F103C8T6 procesoriaus devboarduko ir rodantį šiandienos datą. Galvojau, kad šitą iš šiukšlyno ištrauktą ekranėlį jungsiu prie kokios Atmegos/Arduino, bet mano turimi 328P procesoriukai ne kažką teturi kojų, reikėtų RTC mikroschemos ir dar kokio multiplekserio. O STM32 procesoriukas turi viską: ir kojų daug, ir RTC viduje, ir šiaip yra mažas. Bet apie laikroduko gamybą, planus ir visa kita — kada nors vėliau. Tik tiek galiu pasakyti: šitie senoviški LED ekraniukai man kelia baisią nostalgiją ir turi kažkokią specifinę retro savybę. Gal kad primena vaikystę ir dėdės kalkuliatorių (kažkurį Электроника МК).

Taigi skaitytojams galiu palinkėti linksmų švenčių su artimaisiais, geresnių kitų metų, sveikatos. Sveikata yra esminis dalykas gyvenime.

Kuo mano paties praėję metai buvo ypatingi? Didelis įvykis buvo darbo srityje: ją pakeičiau kardinaliai. Na, tik tiek, kad likau programuotoju, t.y. nekeičiau „profesijos“. Bet programuotojų būna visokių. Nuo ypač galingų serverių persikrausčiau į maršrutizatorius ir netgi komutatorius.

Taip pat šiemet teko atsisveikinti su antruoju seneliu, tėvo tėvu. Jam visai ant nosies buvo aštuoniasdešimt aštuoneri. Iš kitos pusės, daugybę metų savo seneliu džiaugiausi, proanūkę jis pamatė, neturiu ko gailėtis kad „kažko nespėjau“.

Praėjusiais metais pažadėjau skirti daugiau dėmesio savo kūnui. Šis tas pavyko, šis tas ne iki galo. Pirmiausia tai gerokai sumažinau suvartojamo cukraus kiekį. Taip pat pradėjau didinti ištvermę su intervaliniais krūviais. Tiesa, pastaroji veikla vis kur nors „nuklysdavo“, bet po vasaros ištvermė buvo gerokai išaugusi. Ateinantiems metams pats sau pasižadu didesnės įvairovės sportinę veiklą bei ugdytis rytinės mankštos įprotį.

Jau beveik praėję 2014-ieji man atnešė naują gyvenimo džiaugsmą — skutimąsi klasikiniu skustuvu. Ši veikla mane smarkiai džiugina, jaučiuosi papildęs savo „tikro vyro arsenalą“. Per kelis bandymus atradau skustuvą Mühle R41, kuris tapo mano nuolatiniu palydovu. Nors jis ir agresyvus, bet kantrybė ir užsispyrimas parodė, kad kartu galime puikiai sugyventi

Taigi… kas čia dar mane gero aplankė praėjusiais ir apie ką rašiau… pabandysiu sudėliot sąrašėlį, kas labiausiai įsiminė ir džiugino:

Kaip ir tiek. Be abejo, čia tik šiokia tokia įdomesnė (man pačiam) santrauka. Atsisakiau kažkokios tinklaraščio struktūros ir prisirišimo prie temų, nes tai greitai atsibodo. Dabar rašau pliūpsniais, kai užeina, kas užeina ir jeigu užeina. Anot vieno barzdylos, taip organiškiau.

Taip pat susilaukiau naujų skaitytojų, kurie man pačiam yra visai įdomūs ir su kuriais įdomu apsikeisti nuomonėmis. Džiaugiuosi, kad su vienu blogeriu sėkmingai „išsivirtualizavom“ ir tai tapo malonia pažintimi.

Dar kartą linkiu visiems skaitytojams ir rašytojams visko ko geriausio!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.