Bluebeards Revenge skutimosi kremas

Posted: 2014-11-03 in Pezalai
Žymos:

Bluebeards Revenge skutimosi kremo dėžutė | Skustis | Darau, blėPagaliau prisiruošiau atiduoti duoklę Karoliui, kuris man bandymams parūpino ne tik peiliukų, bet ir skutimosi kremo ir poskutiminio balzamo. Iš karto galiu pasakyti, kad bandymų rezultatai nustebino ypač smarkiai ir dabar netgi galvoju, kas manęs ateityje laukia…

Šį skutimosi kremą dėl bandinuko dėžutės dydžio pasiėmiau į kelionę Sicilijon. Taip pat ten vežiausi savo pirmąjį nekokybišką šepetėlį ir Merkur 11C skustuvą su pora Supermax Super Platinum peiliukų.

Pirmas dalykas, kuris nustebino, tai kaip lengvai iš šio kremo gavosi skutimuisi tinkama puta. Na, tiesiog šast ir yr. Kvapas šio kremo man taip pat labai patiko – solidus vyršikas toks. Skustuvas veidu irgi slysta labai lengvai ir maloniai. Juo labiau, kad sąlygos kelionėje nebuvo idealios, įskaitant šepetėlį ir neaiškių charakteristikų vandenį. Na, kietumas tikrai nuo naminio įprasto skyrėsi.

Kremo bandinuko užteko visiems penkiems skutimamsis per savaitės kelionę. Ir dar liko pabandymui namuose, kurį atlikau užvakar su skustuvu Mühle R41. Efektas tikrai geras, o kremo reikia visai nedaug. Net gaila šepetuką buvo išplauti, prisipažįstu. Jame dar tiek buvo tinkamos putos, kad net sunku įsivaizduoti. Aišku, gali būti, kad čia yra dar ir tas faktorius, jog tai – skutimosi kremas, o ne muilas. Be to, aš putą „gaminu“ tiesiai ant veido – nežaidžiu su puodeliais ar panašiai. Iki šiol esu bandęs tik Nivea skutimosi kremą, tad nežinau, ar šitas geros putos efektas yra būtent dėl kremo, ar čia yra Bluebeards Revenge ypatybė. Bet kokiu atveju, likau patenkintas visomis prasmėmis. Manau, kad kai pabaigsiu užkauptas Proraso muilo atsargas, galbūt įsigysiu ir šio kremo. Juo labiau, kad jame yra decelerino – medžiagos, silpninančios plaukų augimą. Įžymusis skutimosi ekspertas Mantic59 pateikė kadaise vaizdo įrašą, kuriame teigė, kad po tam tikro šio kremo naudojimo laiko tikrai pastebėjo barzdos plaukų silpnėjimo efektą. Taigi su šiuo kremu ne tik malonu skustis – jį naudojant skutimosi poreikis turėtų palaipsniui mažėti, barzdaplaukiai silpnėti. Tiesa, nutraukus šio kremo naudojimą augimas po kurio laiko vėl atsistatytų.

Užskaitau šitą kremą, liuks produktas. Ir kaukolikė patink 🙂

Komentarai
  1. Jemelia parašė:

    Čia tau, kaipo eksperimentatoriui turėtų būti įdomu… Turiu omenyje skutimasi su aliejais. Na ten alyvuogių kaip shave aliejus arba migdolų – kaip preshave tai netiuninguoti dalykai 🙂 Bet tau, kaipo ir kulinarinių polinkių turinčiam, gal kada nors pasitaikys išbandyti rusišką senobinį pagerintąjį receptą: 3 šaukštai migdolų aliejaus, ir po pusę šaukšto kviečių gemalų aliejaus, rapsų aliejaus ir sezamo aliejaus… Viską išmaišyti – neturi sluoksniuotis. Giriamas kaip absoliučiai slidus ir itin sveikuoliškas stebūklas. Na man neteko tų gemalų aliejaus matyti, jis matyt labiau kosmetinis nei maistinis – jei kada užklius kur už akies išbandysiu 🙂

  2. Karolis parašė:

    Džiaugiuosi, kad patiko! Pradėjus šitą kremą naudoti, muilo į rankas nebuvau paėmęs 😀 Kartais, kai reikia greitai, naudoju kiek kitokį kremą – tepasi jis tiesiai ant veido ir jau tuomet putos daromos šepetėlio pagalba. Bet bet, jei nereikėtų greitai, visada naudočiau Bluebeards.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.