Ir 400…

Posted: 2014-09-04 in Pezalai
Žymos:, ,

400 | Darau, blė

Jo. Keturi šimtai papezėjimų šitame tinklaraštyje per truputuką daugiau, nei pusantrų metų. Prirašiau, kad tik kas perskaitytų…

Kas čia pastaruoju metu pasikeitė… nebesilaikau griežtos struktūros. Rašau bet kada ir bet ką, kas aktualu, kas užplaukia. Teminės sritys tam kartui išsisėmė. Oficialiai Lightroom temos dar neuždariau, bet ar ji toliau plėtosis — nežinau. Apie vaikus ir auklėjimą pastaruoju metu irgi nelabai noriu rašyti. Gal todėl, kad ir taip tas auklėjimo procesas pasidaręs nuolatinis, bet naujų žinių neprireikia, užtenka seniai žinomų tiesų. Na, tiesa, dalyvavau mini-seminarėlyje apie vaiko kambario įrengimą, tai galvojau, gal reikės aprašyt… bet va, jau vos ne trys mėnesiai praėjo, daug ką ir pamiršau, tai ir nežinau… gal kad dabar prisiminiau, tai visgi parašysiu?..

Pridėjau kairėj apačioj „Archyvus“. Pačiam čia kažkada užėjo noras nunaviguot kiek į praeitį naudojantis paradine tinklaraščio puse, tai apsižiūrėjau, kad nėra patogios galimybės. Tiksliau, man tai yra, bet paprastam vartotojui — ne kažką.

Šiaip pasidairyt pačiam po savo tinklaraštį, kuris iš visų mano vestų tinklaraščių yra turiningiausias ir geriausias, labai smagu. Matyti jame mano gyvenimo nuotrupos, pakilimai ir nuosmukiai, visokios manijos. Elektronika buvo pasitraukusi, dabar vėl sugrįžo. Nors lituoklis pagulėjo beveik keturis mėnesius neįjungtas. O štai ir vėl džiugina.

Atradau skutimosi džiaugsmą — vienas iš geresnių šių metų įvykių.

Vykdau po truputuką per Naujuosius prisiektus pažadus, nors ir ne visi iš jų vyksta taip, kaip man norėtųsi. Bet apie šituos — metų gale.

Sužinojau neseniai, kas tai yra energetiniai geliai. Iš to padariau išvadą, kad kai kurie žmonės yra keisti — mano požiūriu. Darosi tuos gelius, blė… aš tai kažkaip manau, kad jei jau negali kitaip išsisukt, tik su tais geliais, tai arba biškį kvakšt, arba biškį persistengi. Suprantu, kad kariuomenėj kur kokioj žvalgyboj tai būtų gerai, bet šiaip bėgiojant maratonus ar kažką… ne, nesuprantu. Gal kas nors paaiškins? 😀 Aš šiaip suprantu tokį dalyką, kaip aukšto kaloringumo diversifikuoti mišiniai — tokius patogu į mišką neštis, kai svarbu daug padaryti, bet ne per daug neštis ant kupros… bet tai šiek tiek skiriasi.

Turiu tokią mintį — užvesti kelių straipsnių ciklą apie kavą. Aš esu didelis kavos mėgėjas, nors apie ją žinau nebaisiai daug. T.y. pasiekiau tokį lygį, kad pasidarau sau patinkančios skanios kavos, atradau porą man tinkamų rūšių ir esu beveik patenkintas. Paskutinis žingsnis, kurį norėčiau šiame kelyje žengti (bent jau šiuo metu) — įsitaisyti išsvajotą rankinį espresso ir cappuccino aparatą. Kol kas tenkina ir visokie bandymai su moka, French press, Aeropress ir vietnamietišku kavinuku. Ai, suklydau, dar norėčiau varinės džezvos… bet šitas reikalas nesunkiai įgyvendinamas. Gal kas turite atliekamą? 😀

Paskutinis šios vasaros arba rudens pradžios tikslas — dviračio jėgainės įgyvendinimas. Mano dviratyje yra ašinis generatorius (hub dynamo), kuris gali nemažai išspausti. Aišku, mano raumenų sąskaita. Tad jau pradėtas detalių rinkimo lygmenyje įgyvendinti projektukas — galingas diodinis apšvietimas ir telefono kroviklis. Bus šioks toks iššūkis suderinti abi dalis, bet turėtų pavykti. Gaila kažkaip du halogenus deginti… diodai turėtų gerai užsikurti.

Ai, dar yra suspenduotas lėlių namelio projektas… bet aš dar tikiuosi jį atgaivinti 😀

Komentarai
 1. Adis parašė:

  Kaip sako online geimeriai – GZ!

  O tas struktūriškumo/tvarkaraščio dingimas man net ir patinka – sukuria tokį organiškumo, realistiškumo, gyvumo įspūdį.

 2. Eimantas parašė:

  Lightroom lieka ant klaustuko? Hm, ar tikrai jau viskas išsemta?
  manau toli gražu ne 🙂 Jau iš tiek straipsnių kiek parašei apie LR galima būtų jau pusė knygos išleisti 😀 o gal net ir visą pradžiamokslį? 🙂 Bet manau dar keletas papildomų straipsnių knygoje tikrai nepakenktų 😉 Aš esu fotografas mėgėjas, taip pat dirbu su LR, bet vistiek visko nežinau, tai atrodo pakankamai paprasta programa (lyginant su photoshop), bet kiek dar tame paprastume slypi visokių dalykų… 🙂

  P.S. Dėl knygos siūlyčiau pagalvot, nes aš tikrai ne vienintelis esu ieškojęs lietuviškos knygos apie LR knygynuose, internete ir visur kitur, bet deja nesėkmingai…
  užtat, beieškodamas LR internete, atradau tavo puslapį. Ačiū tau! 🙂

  • Darau, Blė parašė:

   Na, galbūt man jau išsemta 😀 Aš Lightroom irgi visko neišnaudoju ir ne visko man reikia.

   Dėl knygos jau galvojau, aptariau reikalą su vienu leidėju, kuris fotografijos srityje specializuojasi ir su kuriuo kelis projektus bandžiau įgyvendinti. Du pavyko, vienas ne. Dėl Lightroom reikalingumo įtikinti nepavyko, o ir šiaip — aš jau savo rašytojo ir vertėjo karjerą padėjau į šalį. Jei yr konkrečių klausimų iš Lightroom — prašom, klauskite komentaruose, gal sukils minčių tada ir naujoms rašliavoms.

 3. Rolandas A. parašė:

  Sveikinu kaliega su jubiliejiniu įrašu 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.