Darbiniai skaitalai

Posted: 2014-06-30 in Pezalai
Žymos:,

Žinote, kartais gi būna taip, kad darbo vietoje negali bet ko skaitinėt. Na, kad ir elementariausio feisbuko ar kokio tai delfio, ane? Būna taip. Nes jei netyčia kas nors pamatys, tai iš karto pagalvos, kad nedirbi. Arba eis kam nors paskųst/pabambėt. Būna gi durnų žmonių, kurie mano, kad visokie testuotojai, programuotojai ir analitikai yra apskritai lodoriai, tinginiai ir kitokios paršyvos škūros ir viską daro, kad tik nuo darbo išsisuktų. Nieko neprimena? Jei primena, tai užjaučiu, nes man kadaise yra tekę tokioj aplinkoj būti ir tai yra visiškai demotyvuojanti aplinka.

Aišku, aš tikrai nesakau, kad normalu yra kiurksoti feisbuke, delfyje ar šiaip kažkur, kas nėra su darbu susiję. Darbas yra darbas ir geriausia, kai jis nukenčia minimaliai. Nesakau „nenukenčia visiškai“, nes taip nebūna, bet kuo minimaliau, tuo geriau. Ir darbui, ir pačiam sau.

Ale va užtaigi būna kartais, kad tenka ką nors darbiniais reikalais skaitinėti kokiame nors labai nereprezentatyviame tinklapyje. Na, papai nešokinėja, sakykim, bet šiaip toks vaizdelis nesolidus. Ir tuo pačiu pagalvoji kartais, ot prieitų koks nors dundukas ir paklaustų pikdžiugišku tonu „tai ką čia veiki?..“, o jam imtum ir atsakytum, nu, skaitau, va apie tokį ir tokį dalyką, kaip tą ir aną padaryti, pažiūrėkite, mielasis, pats, prašom. Ir pažiūrėtų, ir žandikaulis atviptų, ir nueitų susiprastinęs.

Pastabėlė: man kartą gyvenime taip pasisekė. Kažką tokio skaičiau kažkokioj landynėj. Bet parašyta baisiai gerai buvo. Gaila, buvo seniai ir nepamenu apie ką. Bet pamenu, kaip šefas priėjo, nu, tai ką čia skaitinėjam, ko nedirbam, gal jau baigei viską? Sakau, taigi va, pats taską davėt, pažiūrėkit… Pasižiūrėjo, nu jo, ale paveiksliukai tai geri aplinkui… 😀

O prisiminiau šitą reikalą todėl, kad vėl patekau į panašią situaciją. Tik kad dabar nei šefų, nei kontrolės nebėra ir niekam nerūpi, ką aš ten kur skaitau. O paprasčiausiai skaitinėjausi apie Lua pattern’us, tokius išskerstus regexpus. Tinklapėlis atrodo maždaug šitaip:

Darbiniai skaitalai, Lua patterns | Darau, blė

Jo, tinklapėlis tikrai nepanašus į rimtą skaitalą. Bet štai, čia ypač paprastai ir gražiai parašyta apie tuos Lua pattern’us, net bukmarkuose įdėta pagarbioj vietoj.

Tai čia dar toks lengvas pavyzdėlis. O kartais ir geriau būna, manau suprantate.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s