Uždarbis ir neišnaudotos galimybės

Posted: 2014-05-12 in Pezalai
Žymos:,

Abstraktus klausimas, bet kartais išgirstu: kokia gi man nauda iš šito tinklaraščio rašymo? Laiko sugaištu daug, darbo įdedu nemažai… o nauda?

Galiu tik pakartoti, kad man patinka rašyti. Jei ilgiau nieko nerašau, tai jausmas būna panašus į abstinenciją. Kaulų nelaužo, bet smegenys verda. Taigi pirminė nauda — rašymo energijos pertekliaus atsikratymas. Antrinė nauda — dėmesys, kurio sulaukiu. Beveik nėra žmonių, kuriems dėmesys nepatiktų. Tik būdai jo siekti skirtingi. Trečioji nauda — informacinė. Ne tik pats dalinuosi, bet ir sužinau šio bei to. Ketvirtoji nauda — grynai materialinė. Sakykim, man skaitytojas vaizdo plokštę padovanojo — absoliutus materialistinis pliusas.

O va šeštadienį su aušra atsikėlęs šį bei tą pageiminti, paadministruoti ir parašinėti radau laiškelį nuo PayPal apie paliktą aukelę. Taip taip, pinigais. Čia kur mano tinklaraščio kairėje pusėje geltona PayPal knopkė kabo — kartas nuo karto ją kas nors paspaudžia, bet pinigų įkrito pirmąsyk.

Dėkui tau, aukotojau. Pažadą išpildysiu — už tą sumą ar ją prie kažko pridūręs tikrai kokį šūdniekį nusipirksiu ir čia aprašysiu. Nesgi mėgstu apžvalgėles apie visokius daikčiukus rašinėti karts nuo karto.

Kas sakė, kad lietuviai šykštūs? Yra pakankamai ir nešykščių. Aš, aišku, tikrai nesitikiu aukų srauto ar kažko tokio panašaus, tai nelabai normalu būtų. Tačiau yra tokia gyvenimiška tiesa: jei nesinaudosi galimybėmis, tai ir vaisių nebus. Įdėjau aš tą geltoną knopkę — va ir gavau eurų. Būčiau galvojęs, kad neverta, nes „vis tiek niekas neaukos“, tai būčiau ir negavęs. O dabar gavau.

Todėl, gerbiamieji, visiems jums siūlau nepamiršti svarbios gyvenimo tiesos: reikia naudotis galimybėmis, nes gyvenimas tik vienas. Jeigu jums siūlo eiti į darbo pokalbį — eikite, net jeigu esate patenkinti esama padėtimi. Darbo gal nekeisite, bet su darbdaviais susipažinsite, gatvėje sutikę galėsite pasisveikinti. Ir panašiai. Gyvenime ryšiai yra svarbu, kaip niekas kitas. Žmogiškieji ryšiai ir pažintys yra vienintelė tikra vertybė. Jos neatstos niekas. Sakykime, esate koks nors multi-mega-milijonierius ar milijardierius. Pinigai ir daiktai ne kažką reiškia, nes turite jų per akis ir akinius, galite įsigyti bet ką, ką tik norėsite. Lamborghini ar dangoraižį — koks skirtumas? Bet tuo gyvas nebūsi — ir tada lieka tik žmonės ir ryšiai su jais.

Pys.

Reklama
Komentarai
  1. jarik parašė:

    Super! 🙂 Rasinelis lyg ir apie (beveik) nieka, bet nuotaika pakele! Dziugu paskaityt kazka gero ir optimistisko (del tos pacios priezasties nesilankau naujienu portaluose:)).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.