Kuo gerai turėti žmoną

Posted: 2014-05-04 in Pezalai
Žymos:

Buvo čia tokia mintis nesusiformavusi, bet mano mieloji žmona apie save priminė ir netgi pasiūlė šio įrašo mintį. O aš užsikabinau. Nes štai — žmona vyrui yra svarbiausias žmogus pasaulyje. Pirmoje vietoje visomis prasmėmis. Na, jei vyras, aišku, ne durnas ir ne kokią dūrą susirado. Tada jau pats kaltas, ne kas kitas. Susiradus dūrą geriausias dalykas, kurį galima padaryti — skirtis.

Kažkur kažkada feisbuko platybėse mačiau tokią mintį: tobula santuoka yra tokia, kai du netobuli žmonės niekaip nenori pasiduoti dėl vienas kito netobulumų. Tai, žinote, mirtina tiesa. Sakykime, visi žmonės turi trūkumų, bet geras partneris yra tas, kuris priverčia norėti savo trūkumus riboti ir jų atsisakyti, o jo paties trūkumai jums yra ne esminiai.

wtd633

Tad kuo gerai turėti žmoną? Visų pirma tuo, kad gera, tinkama žmona nėra tobula. Tobula žmona greitai atsibostų ir greičiausiai būtų apybukė. Nes, nu, kiekvieno vyro pasąmoninė svajonė yra buka blondinė, kuri ryte alaus bokalą tarp krūtų atneša ir dar kokį nors papildomą aktą atlieka. Bet realybėje nuo to greitai pasidarytų bloga.

Tikra vertybė yra tokia žmona, dėl kurios norisi pasitempti ir kuria galima didžiuotis. Nujaučiu, kad dauguma vyrų jaustųsi labai blogai, kaip kokie lūzeriai, jei jų žmonos daugiau už juos uždirbtų. O aš manau, kad priešingai — šiuolaikiniame pasaulyje tokia žmona turėtų būti vertybė. Tokią turėdamas vyras galėtų pagrįstai didžiuotis.

Taip pat turėti mylimą žmoną yra baisiai geria dėl to, kad ji pagaliau užbaigia gyvenimo partnerio paiešką, įsimylėjimų, nusivylimų ir išsiskyrimų maratoną. Padeda ant to tašką ir išlaisvina. Ir kai ją vediesi už rankos, tai kitos dūros nebelenda ir nebeužknisa.

Pamenu, kažkada diskutavome tokia tema. Na, susirandi galutinį partnerį ir ką — daugiau nebegalėsi įsimylėti? Kaip liūdna, juk tai visgi praradimas… netgi panaši serija įžymiuosiuose „Drauguose“ buvo, kur buvo nagrinėjama panaši „problema“. Viskas, daugiau nebegausi įsimylėti? Juk esi įsipareigojęs?

Tai — keista problema ir šiek tiek paviršutiniška. Visų pirma, savo partnerį galima mylėti kur kas karščiau ir pastoviau. Įsimylėjimas turi savo žavesio, bet jis trumpalaikis. Be to, savo partnerį galima irgi įsimylėti daugybę kartų. Kartais įvairiomis progomis, kartais „netyčia“, kartais… tiesiog, kai smegenyse staiga sušviečia, kad šalia — nuostabiausias žmogus (man) pasaulyje.

O jei rimtai, tai žmonės kažkaip keistai į tą įsimylėjimą žiūri. Niekas šiaip nedraudžia įsimylėti, pavyzdžiui, kokios nors gražios kolegės. Ne tai, kad nedraudžia, bet taip įvyksta. Tai nėra nei siekiamybė, nei vertybė, bet žmonės esame nelabai konkretūs padarai ir taip kartais įvyksta. Svarbiausia savęs dėl to nesmerkti ir nepulti į depresiją. Normalus vyras, įsižiūrėjęs į kokią kolegę, pakentės savaitę-dvi ir praeis. O tie, kurie vaikšto į kairę — savo žmonų ir jokios pagarbos neverti.

Tad jeigu staiga, būdami su savo partneriu (nebūtinai susituokę) ką nors įsimylėsite — nepergyvenkite labai. Praeis. O jei nepraeis, tai reiškia, kad netinkamą partnerį radote, nes su tinkamu praeina visada. Netgi pasikalbėti apie tai galite — supratinga žmona supras.

Gera žmona iš vyro padaro žmogų. Na, iš tokio pusiau laukinio padaro padorų visuomenės narį. Visi vyrai širdyje yra senberniai ir vienišiai, bet noras išlaikyti žmoną verčia pasirūpinti savo nesubrendėliškumu. Tad gera žmona padeda vyrui subręsti ir atsiskleisti.

Be abejo, gera žmona gali padovanoti vyrui vaikų — o po žmonos jie yra patys geriausi ir mieliausi žmonės pasaulyje.

Svarbiausia yra tai, kad gera žmona vyrą padaro laimingu. Nors ir kiekvienam durnam aišku, bet mokslininkai darė ilgalaikius tyrimus ir įrodė akivaizdžią tiesą — svarbiausia žmogaus laimės dedamoji yra meilė. O tai kas gi vyrui padovanos meilę, jei ne žmona?

Tai va, žmonike, skiriu tau šį įrašą mūsų jau greitai sukaksiančio jubiliejaus proga 🙂

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.