Apie skiepus

Posted: 2014-02-06 in Pezalai
Žymos:

Skiepai šiuolaikiniame pasaulyje yra labai įdomus reiškinys. Nepaprastai. Vien dėl to, kad sukelia besaikes diskusijas, o visokie pseudomokslininkai gąsdina kažkokiais tai baisiais dalykais. Atėjo mada neskiepyti vaikų. Kai kurie iš viso teigia, kad vaikai net nesirgtų, jei jų niekas neskiepytų, nes tame ir yra esmė.

Paskutinį kartą galingajame feisbuke viena mano besilaukianti pažįstama išreiškė abejonę dėl skiepų paskaičius kažkokį straipsnį. Na, irgi pseudomokslišką tokį.

Komentarų kiekis buvo milžiniškas. Neįtikėtina, kiek flūderastų* susirinko. Šimtais ten paklodes prirašė.

Jei manote, kad aš ką nors naudingo jums apie skiepus parašysiu — klystate. Čia tiesiog išreiškiu savo liūdesį ir nusistebėjimą. Bet, deja, taip yr. Žmonės tiki daug kuo, kad ir dulkių kuokštukais ar skrajojančiais spagečių monstrais. Galiu pasakyti tik tiek: reikia galvoti galva, o ne kitomis vietomis ir ieškoti sliekų ten, kur jų būna.

Pabaigai labai paprastas pavyzdys. Prieš ne taip jau daug šimtų metų žmonės manė, kad purvo sluoksnis — geriausia apsauga nuo nelabojo. Kad vaikščiodavo apsikirmėliavę ir sirgdavo visokiu brudu — niekam neįdomu.

* — flūderastai yra tokie žmonės, kurie šika netrivoja, kad tik ką nors pakomentuoti, o jei klausimas ypač įdomus, kaip kad skiepai, tai flūderastai tiesiog tuntais puola pezėti.

Reklama
Komentarai
 1. Prakutęs Buržua parašė:

  hmm, flūderastai gal visai ir geras žodis

 2. Evelina parašė:

  Flūderastai – pirmą kartą tokį naujadarą girdžiu, bet juokingas, juokingas 😀

  • Darau, Blė parašė:

   Naujadaras? 🙂 Čia, man regis, kartų išsiskyrimas jau gaunasi… nes man jis žinomas nuo studentavimo laikų prieš gerus penkiolika ar daugiau metų. Dar mIRC laikais tokius banindavo lauk.

 3. ieva parašė:

  jei norisi ne pseudomokslinio požiūrio, verta paskaityti Richard Halvorsen “Visa tiesa apie vakcinas“, tai beveik 400 psl knyga, kurią parašė gydytojas, 2 dešimtmečius dirbęs šeimos gydytoju Londone ir turintis savo kliniką. Jis nieko besąlygiškai neteigia, pateikia savo įžvalgas ir šimtus mokslinių straipsnių nuorodų. o tada jau belieka pačiam spręsti, kaip ir ką daryti. nes vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą visgi nėra.

  • Darau, Blė parašė:

   „vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą visgi nėra“ — tai kad čia nebuvo klausimo niekur 😀

   • ieva parašė:

    kas galvoja galva, tas kelia klausimus:) ir jūs puikiai tai žinote. o knygą paskaitykite, rekomenduoju kaip tėvui:)

 4. Tolik parašė:

  Butent del skiepu tokios baisos ligos kaip poliomelitas ar raupai praktiskai isnyko zemeje. Aisku tokiu skiepu, kurie atseit veiksmingi tik 50% ar maziau vienintelis poveikis ramumo jausmas (cia tiems, kurie neskaite skiepo recenzijos)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s