Filmas: Ana Karenina, 1948

Posted: 2013-12-29 in Pezalai
Žymos:, ,

Ana Karenina, 1948, Vivien Leigh ir Kieron Moore | Filmai | Darau, blėNa, šventės, tęsiu Anų Kareninų maratoną. Toks ir maratonas, dar tik antras filmas iš suplanuotų (atsiliepimas apie 1935-ųjų filmą ir apie knygą).

Šiam kartui – britų kūrybos 1948-ųjų filmas su Vivien Leigh. Už Gretą Garbo ji man gražesnė pasirodė 🙂 Filmas panašus tuo, kad nespalvotas, bet kokybė aukštesnė. Nežinau, kodėl, ar geresnė kopija pasitaikė, ar tiesiog technika spėjo per keliolika metų patobulėt.

Šiaip šitas filmas už 1935-ųjų patiko labiau. Antrinė siužeto linija išvystyta vos vos labiau, tačiau šiaip istorijos (t.y. knygos) akcentai į filmą sudėti kur kas kokybiškiau. Šį kartą nebuvo jausmo, kad filmas per trumpas, ar kad jame kažko trūksta. Na, bala nematė tos antrinės linijos, aišku. Vis tiek visa „mėsa“ Anoje.

Vivien Leigh šitam vaidmeniui pasirodė kur kas tinkamesnė. Filme kur kas daugiau dėmesio skirta psichologinei Anos būsenai ir V. Leigh šią būseną išpildė tikrai puikiai. Gal dėl to, kad pati sirgo maniakine depresija? Kaip ten bebūtų, Ana šiame filme pavaizduota tikrai kokybiškai. Tiesa, vienas įvykis, kuris šiaip turėjo būti pačioje pabaigoje jau po šuolio po traukiniu, įvyko per vidurį filmo. Buvau lengvai šokiruotas toje vietoje, galvojau, kad gal jau filmas taip per vidurį iš užsibaigs. Na, atseit, bus tokia adaptacija. Bet visgi pasirodė, kad tai tik filmo vidurys.

Ooo, kaip subtiliai įpinta į siužetą Kiti medicininė apžiūra! Kaip tiems laikams, tai smarkiai erotiška 🙂 Ir šiaip Kiti vaidmuo kur kas geresnis šiame filme, daug geriau supintas ir su Anos gyvenimu.

Na, ir šiame filme Aną traukinys labai gražiai partiesė. Jei, žinoma, tokį aktą galima gražiu pavadinti. Dešimt balų už tą vietą.

Taigi ir šį filmą galiu drąsiai rekomenduoti geram vakarui.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.