Kas ant stalo laukia…

Posted: 2013-10-29 in Pezalai
Žymos:, , ,

Čia toks įrašėlis iš serijos „Small peek“ ar kaip ten. Na, trumpas užsklandos praskleidimas, kažko parodymas ir vėl uždanga atgal. Labai trumpai parodysiu, kas guli ant mano stalo ir eilės laukia bei kas artimiausiuose planuose.

Šilumos valdiklis dabar kiek nuošalėje. Kažkurį savaitgalį su draugu darysim „beta testingą“, tai po to papasakosiu apie rezultatus. O dabar — kiti reikalai.

Būsimos litavimo stotelės plokštės gabaliuką matėte prie įrašo apie laminatorių. Na, bet įdedu ir čia — laukia ta stotelė sau skirto laiko:

Laminatoriumi užnešta ir išėsdinta montažinė plokštė | Elektronika | Darau, blė

Šeštadienio rytą išsikepiau dar vieną būsimą plokštę. Tiksliau, tris vienoje:

Laminatoriumi ant montažinės plokštės užklotas tonerio piešinys | Elektronika | Darau, blė

Iš kairės į dešinę:

  • MAX6675 termoporos konverterio perėjimas iš SOP-8 į DIP-8. Čia dėl tos nelemtos nesėkmės su SPI ir sugadinto litavimo stotelės projekto.
  • TQFP-32 perėjimas į pseudo-DIP32. Kiek platesnį. Čia nusižiūrėtas projektėlis iš Giedriaus bei originalo. Tiesa, aš dar papildžiau tą plokštelę šešių įvadų ISP sąsaja programatoriui. Nereikės visada kaišiot laidelių, norint kokį nors Atmeliuką užprogramuot ar Arduino įkelties progamėlę įdegint.
  • Programatoriaus skydelis Arduino Uno plokštei. Nusižiūrėtas nuo Mindaugo, tik gerokai supaprastintas. DIP-28 ir ISP jungtis, tiesa, su mirksiukais. Vėlgi to nuolatinio pasiterliojimo su plikais AVR procesoriais procesui palengvinti.

Plokštės, kaip matote, netaupau. O ir tingiu truputuką. Iš atraižų retai ką gero pasidarau, o ir šiaip geriau gaunasi, kai piešinys nuo kraštų kiek tolėliau. Net ir su laminatoriumi taip geriau, ne tik su lygintuvu. Laminatorius, beje, džiugina, bet jau apsisprendžiau, kad litavimo stotelės programa bus pritaikyta ir laminatoriaus tiuningui. Reikia tobulėti.

Tai va tokie ir planai artimiausi. Tiesa, guli stalčiuje dar nauja neoninių indikatorių lizdų plokštės versija. Projektas iš esmės sustojo dėl to, kad niekaip neprisiverčiau junginėti begalės laidelių tiems indikatoriams. Matote, pabijojau pakankamai sudėtingą plokštę daryt, galvojau, kad su lygintuvu pakankamai plonų takelių neišspausiu. O visgi paskui pasiryžau ir išspaudžiau. Tik savo ilgą darbą su lizdais indikatoriams visiškai sugadinau — bebandydamas juos išlituoti ištirpdžiau… Teks dabar kažkaip kitaip suktis. Sunkokai man tas projektas einasi, nepabaigiu niekaip, bet dažniausiai dėl to, kad jis toks grynai sau, be jokios realios naudos, tai visi svarbesni reikalai jį nustumia. Ai, niekur neskubu, po truputį sukrapštysiu. Gal net iki metų galo, ką gali žinoti.

Tiek paistaliukų šiam kartui.

Komentarai
  1. Vyt parašė:

    Sneak peak 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.