Atsuktuvėliai

Posted: 2013-06-03 in Pezalai
Žymos:

Atėjo eilinis siuntinukas iš eilinės šopingo terapijos. Įkvėpimai šitam pirkiniui buvo du: pamečiau labai seną ir labai gerą atsuktuvą; gavau porą Nokia maitinimo blokelių su trikampiais varžteliais. Pastariesiems kartą iš vieno bičiulio skolinausi atsuktuvėlį, irgi iš nemažo rinkinio. Bet dabar galiu tam bičiuliui pasakyti: mano rinkinys geresnis! Kodėl? Ogi tuoj papasakosiu.

Rinkinį išsirinkau DealeXtreme sąvartyne. Šita parduotuve naudojuosi jau senokai, tik paprastai dar pertikrinu, ar mano norimos prekės nėra pas jų konkurentus ir elementariai ybėjuje kiek pigiau. DealeXtreme man patinkanti stiprioji pusė — apžvalgos ir reitingai. Kadangi čia yra prekių nuo visiško šlamšto iki visiško haiendo, tai išsirinkti kartais nėra paprasta.

Kadangi išbandžiau vieną bičiulio ir kitą kolegos atsuktuvų rinkinėlį, tai jau žinojau, ko nenoriu. Jų abiejų rinkiniuose atsuktuvėliai įstatomi į griebtuvą. Su griebtuvais yra viena problema: jei nepakankamai užverži, tai stipriau paspaudus kokį uždžiūvusį varžtą atsuktuvo galvutė sulenda gilyn ir š… ten atsuksi. Kad ir koks geras būtų tas griebtuvas, kad ir kaip jį stipriai užveržtum, tai — vis tiek trūkumas. Aišku, galima būtų tą atsuktuvėlį patiuninti ir įstatyti kokią nors ašelę, kuri neleistų galvutei sulįsti. Bet jeigu galvutės nėra kampuotos, o cilindrinės kaip koks grąžtas, tai tada antroji problema — gali prasisukti.

Su šiomis mintimis ieškojau rinkinuko su magnetiniu galvutės pritraukimu ir šešiakampio formos lizdu. Jei ką, panaudosiu ir turimą atsuktuvo rankeną, tokią didelę, kur jau iš peties užsimoti galima!

Dauguma rinkinių iš DealeXtreme su daugybe visokių formų galvučių turėjo gan gerus atsiliepimus. Na, nenusimala nuo poros varžtų, nelūžta. Bet daugumoje atsiliepimų buvo pastebima, kad dėžutės prastos kokybės. Aišku, perki ne dėžutę gi, tai čia kaip ir ne minusas. Į šitą reikalą nekreipiau dėmesio, tik rinkausi, kad būtų kuo daugiau tų galvučių. Galų gale, radau rinkinuką su 53 galvutėm. Būčiau keistas, jei man tiek neužtektų…

Jei kada prekinotės DealeXtreme, tai pažįstate jų geltonus vokus:

Geltonas siuntinio vokas iš DealeXtreme

Žiūrim, ką ten turim. O turim HuiJiaQi atsuktuvėlį su praplėtimų ir galvučių rinkiniu:

53 atsuktuvo galvučių rinkinys HuiJiaQi iš DealeXtreme

Išpakavau dėžutę. Kaip minėjau, apžvalgose prie kitų rinkinių vis aptikdavau, kad dėžutė prastoka, siunčiant apsilaužė, neužsidaro ir panašiai. Paėmiau šitą, atidariau, uždariau, apžiūrėjau — tai kad dėžutė labai tvirta ir kokybiška! Paspaudus užrakto svirtelę dangtelis atšoka. Vienintelis trūkumas — užspausti dangtelio negalima, reikia uždarant būtinai dar ir svirtelę spustelėt. Na, bet trūkumas čia nedidelis, lyginant su viskuo kitu. Taigi, dėžutė tikrai liuks:

53 atsuktuvo galvučių rinkinys HuiJiaQi iš DealeXtreme

Siuntinys per kelionę, matyt, buvo gerai pakratytas, praplėtimai iššokę iš savo lizdų. Ir kas gi čia dar? 1,2 mm trikampė galvutė neturi savo vietos? Ir jos net nėra tarp kitų lizdų, visi lizdai užpildyti, bet yra viena papildoma galvutė? Matyt, komplektą sugalvojo viena gamybos linija, o dėžutės dizaineris sumąstė vieną lizdą išnaudoti kaip vietą spyruoklei, kuri dangtelį pakelia. Cha cha, o galvutes negi išmesi, tai še į dėžutę. Na, aš ją laikysiu į atsuktuvėlį įdėtą, tegu ten būna. Juokingas faktas visgi. Ai, dar smagu, kad pincetas yra, su juo varžtelius sugraibyti patogu turėtų būti, o ir pačias galvutes suimti, jei neišeina kitaip:

53 atsuktuvo galvučių rinkinys HuiJiaQi iš DealeXtreme

Nepykite, truputį fokuso nepataikiau, apsižiūrėjau po fakto. Na, bet esmė matosi, ar ne?

Beje, atsuktuvėlio rankena tikrai patogi. Ir ne tik patogi, o dar ir iš dviejų dalių! Reikalui esant galima pasidaryti labai labai nediduką atsuktuvėlį:

HuiJiaQi rinkinio iš DealeXtreme dviejų dalių atsuktuvo rankena

Liuks, ane? Tiesa, tas labai mažas atsuktuvėlis truputį nepatogus, na, bet galimybė yra, jei reikėtų kur nors į ankštą vietą įlįsti. O štai dar du papildomi praplėtimai-ilgintuvai, vienas iš jų — lankstus — bei pincetas grabaliojimui:

HuiJiaQi rinkinio iš DealeXtreme atsuktuvo praplėtimai-ilgintuvai, vienas lankstus. Taip pat ir pincetas

Sudėjus abu praplėtimus išeina 30 cm atsuktuvas. Na, nedažnai to reikia, bet man yra porą kartų pasitaikę tokios situacijos, kur reikia arba ilgo atsuktuvo, arba sukti tiesiog žiauriai nepatogu. Tai va, su 30 cm atsuktuvu ir dar lanksčiąja dalimi tikrai daug kur galima įlįsti:

HuiJiaQi rinkinio iš DealeXtreme atsuktuvas su pridėtais abiem išplėtimais — ilginančiu ir lanksčiuoju. Iš viso 30 cm

O dabar — mažas testukas su Nokia krovikliu. Ar rasiu šitam trikampiam varžteliui tinkamą galvutę? 🙂

Senas Nokia kroviklis su trikampiu varžteliu

Radau! Nors tinka ir ne tobulai, bet atsukti pavyko be didesnių problemų:

Iš seno Nokia kroviklio HuiJiaQi atsuktuvo rinkinio galvute išsuktas varžtelis. DealeXtreme nėra blogai

Taigi už nedidelę kainą ($17 su viskuo) įsigijau tikrai gerą daiktą. Galvutės ir rankenos su praplėtimais tvirtos, dėžutė patogi ir kompaktiška. Ko daugiau norėt?

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s